Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen Az éjszaka háza sorozat...

Milyen Az éjszaka háza sorozat? Kinek, hogy tetszett? Érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 13:20
1 2
 11/15 gotika válasza:
100%
Én is annyi idős vagyok mint te de én imádom ezt a sorozatot meg kell érteni, hogy hogy is érti ezt a világot a szerző. Ha komolyan olvasod és tetszik tökre azonosulni tudsz valamelyik szereplővel. Amikor a hetedik kötetet olvastam a végére már bőgtem, mert át tudtam érezni a fájdalmat. De volt amikor már fájt a hasam a röhögéstől. Én csak ajánlom! :)
2013. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A világ leges-leges-leges-leges-leges-leges-leges-leges-leges-leges-leges-leges-leges-leges-leges-leges-leges-leges-leges-leges legjobb könyve :) egyszerűen nem tudtam letenni :)
2015. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Nálam nagy kedvenc, pedig lassan 22 éves leszek. Most járok a 9. résznél :)
2015. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én nemrég végeztem a 9. résszel, és rendkívül lebilincselő sorozatnak találom, pedig az Alkonyat után voltak előítéleteim. A szereplők abszolút nem sablonosak, van jellemfejlődés, tele van fordulatokkal, és helyenként még vicces is. Pl. amikor Zoey barátai közül Aphrodité és az, Steve Rae, és az Ikrek marakodnak.

Nekem egyedül az a furcsa, hogy a vámpírvilágba így belekeverték a modern technológiát, mint skype, Iphone... Nyilván nem egy középkori puritánságú sztorit vártam, de ez nekem már sok egy kicsit :))


22/N

2016. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ha jól tudom az utolsó három rész nem jelent meg magyarul. Tud valaki esetleg rajongói fordításról?
2016. aug. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!