Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha van egy jó sztorim, mely...

Ha van egy jó sztorim, mely épp rakodik össze a fejemben, de a könyv közepétől képbe jönne a férfi fivére is és így ki jönne egy 2 férfi egy nő effektus és ha?

Figyelt kérdés

...esetleg vonzalom alakul ki később a másik testvérrel az már vámpírnaplók koppintás, úgy is, hogy az alapsztori tök máshogy indult?

Nem szeretnék koppintani, de kihagyhatatlannak érzem a történet szempontjából.



2012. nov. 30. 16:54
 1/10 A kérdező kommentje:
de azért az ő viszonyukban is van pár csavar, tehát nem egyezik. volt múltjuk.
2012. nov. 30. 16:59
 2/10 A kérdező kommentje:
annyi egyezik, hogy a két srác vámpír a nő nem. semmi más nem. a történet, az események, a cselekmény, minden eltérő.
2012. nov. 30. 17:02
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
A te könyved, a te sztorid, azt csinálsz vele, amit akarsz :)
2012. nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm*-*
2012. nov. 30. 17:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem koppintás, de lassan sablonos, ha nem találsz ki valami váratlant vagy újat ehhez a felálláshoz, kb. minden harmadik könyvben ezzel találkozni. Ez persze nem hiba. Csak lassan unalmas. Ami megint nem azt jelenti, hogy a tied unalmas lesz, csak nem tudom mennyit lehet még csámcsogni ezen a felállásán. A csaj szeret valakit, de aztán rájön, hogy mégis a másik kell neki. Kivéve, ha a nő szerelmes az egyik pasiba, mondjuk nevezzük a csajt Andreának, a férfit Péternek, a másikat Balázsnak.

Pl egy csavar: Andrea szerelmes péterbe, de Balázs nem szerelmes Péterbe, és mondjuk Péter meg Balázs egymásba szerelmesek, és Andrea az, aki közéjük áll.

Nem mondom, hogy ez a legeredetibb, és hogy ezt megjegyeznék, csak rá akarok mutatni, hogy a szimpla nő-vívódik-a-két-férfi-között téma már cafatosra lett rágicsálva.

2012. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, előbb rosszul írtam, Balász nem szerelmes ANDREÁBA
2012. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

igen, bár itt a múltban vannak dolgok, amik izgalmassá teszik:)

köszönöm és egyet értek

2012. nov. 30. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg azért legyünk őszinték,ez a vámpír dolog sem túl eredeti.
2012. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tudom, hogy sok van manapság, de hát végül is épp azért, mert sokan keresik, sokakat érdekel. Ha vámpíros, ha nem.. így is úgy is lehet egyedit írni szerintem:) és én majd igyekszem így tenni:)
2012. nov. 30. 18:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbáld meg szerintem, veszíteni nem veszíthetsz vele :D Tény, a vámpíros sztorik erősen mainstreamek mostanság, de jó pár sztori volt, amik tele voltak sablonosak, de olyan elemek voltak benne, és úgy volt megírva, hogy mégis tetszett. De ne azért akarj egy témáról írni, mert népszerű; ha neked tetszik, csakis akkor írj róla :D
2012. dec. 3. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!