Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudnám itt Magyarországon...

Hol tudnám itt Magyarországon megrendelni vagy valakitől megvenni a Harry Potter 1. részét angolul/franciául olcsóbban?

Figyelt kérdés
Keresgéltem itt a neten, az angol verziót nem találtam, franciául egyet találtam de az eredetinek annyira tetszik a borítója, csak azzal a borítóval venném meg, és ennek az egynek nem olyan.

2012. nov. 30. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Vaterán nézd meg, én láttam néhány angol nyelvűt is.
2012. dec. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Háát... Lehet válogatni nyelvek között. Bemész boltba pl. Tescoba megveszed első részt, berakod DVD-be rámész nem tudom milyen nyelven vannak a cuccok kiírva, tudod nem indul el magátol hanem lehet jeleneteket választani, feliratokat... akkor ugye vagy rámész vagy nyelv vagy langue, és ott azt tudom, hogy angolt lehet választani, franciát azt nem tudom, hogy lehet e. De ha rámész angol nyelv, utána elindítod, akkor angolul meglehet nézni.


Ha nem így gondoltad, hanem úgy, hogy ami azon a helyen jelent meg, és nem csak, hogy úgy megnézni akkor nem tudok segíteni.

2012. dec. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1. kettőnek köszönöm, 3. én a könyvre gondoltam!!! :D
2012. dec. 1. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, talán megkellett volna néznem, hogy a könyvekhez írtad :) Akkor most már mindegy. Én egyszer a hetedik részét láttam valamelyik könyves boltban angolul. Remélem, hogy azért a többiek, hozzászólásaiból sikerült megtalálnod :)
2012. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az Október 6. utcai idegennyelvű könyvesboltban vettem meg mindet. Vagyis meg kellett rendelni, de hamar megjött. Nem volt túl olcsó, de nagyon drága se. Mind angol nyelvű, felnőtt kiadás.
2012. dec. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!