Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szoktál a neten amatőr, nem...

Szoktál a neten amatőr, nem kiadott regényeket, kisregényeket olvasni?

Figyelt kérdés

Ha nem, miért nem?


Ha igen, melyik oldalon? Milyen műfajt? (Most nem fanfictionökre, hanem original történetekre gondolok.)


Van esetleg kedvenc íród, történeted? Mi az? Miért az?



2012. dec. 4. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem érdekelnek. Amúgy sem sűrűn olvasok regényt.
2012. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Néha eltévedek egy-egy blogra és az amatőr írók oldalaira is feljárok nagy ritkán, de nincs szerencsém. Kilencvenöt százalékban nem tetszenek az írások, sőt, konkrétan dühít, amikor a pocsék írásokat is dicsőítik a hozzászólásokban. Ha pedig végre találok olyat, ami érdekelne, általában befejezetlen, némelyik úgy is marad és egyébként is hajlamos vagyok elfeledkezni róluk :(


Kedvenc műfajom egyébként nincs, a romantikust élből kerülöm, a krimikre és az akciódúsabb regényekre hajtanék, ha találnék :)


De lássuk be, kényelmesebb a lapozható könyv.

2012. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, szeretem a blogregényeket. Nagyon sok tehetséges író van, akiket nem adnak ki, ami engem nagyon elszomorít.
2012. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tényleg kényelmesebb a könyv-forma, csak hát valóban akadnak szép számmal, akiknek nincs pénzük vagy lehetőségük kiadatni. :) Persze azt is aláírom, hogy tele a net olyan wannabe írókkal, akiknek közük sincs az íráshoz, de körbeugrálják őket a hasonló szintű olvasók. :D


És a kedvencek, linkek...? :)

2012. dec. 4. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez az egyik kedvencem, egy érdekes krimi némi romantikus vonulattal:


[link]

2012. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! :)
2012. dec. 11. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!