Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Romantikus könyvek?

Romantikus könyvek?

Figyelt kérdés

Tudom volt már ilyen kérdés, de előbb olvasd véig a kisregényem aztán szidj le. Köszönöm! :)

Mostanában a könyvek közötti érdeklődésem a nyálas, szenvedélyes, romantikus történeteknél pihent meg. Természetesen azonnal klasszikusokba kezdtem bele: Bronte nővérek, Austen stb.

Sokat olvastam tőlük, de a kezem ügyébe a híresnevezetes Szent Johanna gimi. Mivel ez a regénysorozat mostanában íródott és vannak benne romantikus részek, rájöttem, hogy nem csak 19. századi írók közül találhatok rokonszenveset. Úgy döntöttem a mai, "modern" irodalomból is szeretnék olvasni.

Eddigi kiszemeltjeim:

Lauren Oliver: Mielőtt elmegyek

Vélemény? Benyomás? Kritika? stb.

Van e még más, ami megragadott és egy év múltán se felejtetted el?

És még hozzáteszem: 12/l. :)



2012. dec. 8. 15:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

U.i.:

Vámpírok és további vérengzések kilőve. :)

2012. dec. 8. 15:07
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

cynthia parker: lázadó lelkek, inkogniót, reménytelen (utóbbi kettő egymás folytatása)

danielle steel: szerelmes nyárutó

2012. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy Austent el tudtál olvasni/csoda, én nem bírom a stílusát/, meg Bronte-t/őket szeretem/, akkor Margaret Mitchell Elfújt a a szél c. könyve sem okoz csalódást.

3 nap alatt megvolt az 1200 oldala :D

2012. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem Alex Flinn: Csók, pont jókor c. könyvét érdemes elolvasnod! nekem nagyon bejött!
2012. dec. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tökéletes kémia(és Vonzás szabályai)
2012. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

mondjuk Austen és Bronte eléggé különbözik. :)

Austen inkább a cselekményre és a dialógusokra épít.

Mint Bronte az érzelmekre, amik kapcsolódnak a történethez.


Mondjuk Austen szerintem is elnyújtja a történetet, mint a rétestésztát.

Elfújta a szél. Hallottam róla, de egy kicsit félek. 1200 oldal... egy életbe nem olvasom ki... :) De megpróbálom lehet...

2012. dec. 10. 13:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Hidd el, észre sem veszed, hogy 1200 oldal.

Hihetetlen jó.

2012. dec. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Szent Johanna Gimi nem csöpög nyáltól de imádtam! Megéri elolvasni...Ha az ember túl lesz rajta mérges magára hogy ilyen gyorsan végzett....
2012. dec. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Úgy tűnik belekezdek az 1200 oldalas szörnyetegbe :D... majd meglátjuk mi lesz belőle :)

Azért köszönöm mindenkinek!

2012. dec. 15. 14:03
 10/12 A kérdező kommentje:
pont jókor jött a Csók, pont jókor! Köszönöm! :)
2012. dec. 25. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!