Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi: Kinga és...

Szent Johanna Gimi: Kinga és Zsolti vs. Kinga és Dave?

Figyelt kérdés
Szerintetek ki illik jobban Kingához? Indokoljatok is!!

2012. dec. 8. 19:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Zsolti, mert én bírom amikor a barát és a barátnő sokat veszekednek. Szerintem cukik voltak együtt
2012. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem Dave!!
2012. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Kinga és Zsolti, mert szerintem nagyon is igaz, hogy az ellentétek vonzzák egymást ;) annyira édesen veszekedtek , és hát mindanjuian tudjuk hogy veszekedés után kikell békülni, ami meg mégjobban erősít egy kapcsolatot :) sajnálom hogy szétmentek :((
2012. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Dave, mert annyira összeillenek!
2012. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Hát még nem olvastam...De Dave-el összeillenének...Zsoltival meg olyan arin veszekedtek és amikor kibékültek....LUV
2012. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
Zsoltival olyan édik voltak h folyton veszekedtek aztán kibékültek:D..de szerintem Dave és Kinga jobban összeillenek
2012. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem Zsoltival azért illet össze, mert Kinga szép Zsolti helyes és jól mutattak együtt.De Davvel jobban összeillik, mert Dave kedves,elegáns meg ahogy Kinga mondta: vele el tud menni pl.operába vagy színházba..És ők nagyon passzolnak egymáshoz.
2012. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Énis Zsoltira szavazok. Mert Zsoltit nagyon birom és ahogy Reni is irja ha nem ismeri őket az ember kész álompárt alkotnak. És amúgy a Davevvel való kapcsolatukról nem tudunk sokat. Leiner Laura azt irta hogy a 8.ik kötetben 2 kapcsolatban is nagy változások lesznek. Úgyhogy várjuuk . :D
2012. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
kinga és zsolti, ez egyértelmű.:( mondjuk nem tudom mit kell kavarni még dave-vel is, mert annyira nem volt jó ötlet szerintem..
2012. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
76%
Kinga és Zsolti.Ők jobbak voltak,mert olyan vicces a Zsolti és ahogy a Kingával veszekednek majd kibékülnek.:) de olyan kár hogy szétmentek.:( Zsolti.:D<3
2013. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!