Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi 8. Szerinte...

Flower021 kérdése:

Szent Johanna Gimi 8. Szerintetek mi lesz?

Figyelt kérdés
Aki olvasta a hetet, az tudja, hogy hogyan lett vége. Szerintem Cortez nem megy el Amerikába, Ren szülei meg tutira kibuknak, mert Ren nyilván nem fog élni az ösztöndíj lehetőségével. Virág Szombathelyre megy. Ez olyan rossz, hogy szép lassan szétmegy az egész osztály. :( Nektek mi a véleményetek?

2012. aug. 27. 10:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/121 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem,Cortez nem fog elmenni,de ha igen egy pár hét,hónap múlva tuti visszajön. Reni szerintem el fogja fogadni. Igen,nagyon rossz,mert annyira jó közösség meg minden.
2012. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/121 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Reni elmegy Párizsba tanulni, Cortez meg steward lesz. Valahogy megoldják, szerintem (remélem :D) nem szakítanak. :)
2012. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/121 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még valami! Mit gondoltok Arnoldról? Én nagyon bírtam, de most a hetedik részben eléggé bekattant. szerintetek miért?
2012. aug. 28. 10:40
 4/121 anonim ***** válasza:
100%
Mert látta,hogy Reni milyen jól elvan Cortezzel,meg hogy Renit nem zavarja az a Chloé,vagy mit tudom én milyen nevű lány:)
2012. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/121 anonim ***** válasza:
84%
arnoldot csak az első 2 részben bírtam. most már nem. de szerintem nem sok szerepe lesz az utolsó részben...
2012. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/121 A kérdező kommentje:
Értem. De ha Rennel megszakadt a kapcsolatuk, mi lesz a 8. részben? Elvileg minden köteteben fog szerepelni Arnold....
2012. aug. 28. 15:29
 7/121 anonim ***** válasza:
93%
igen, én is úgy tudom, hogy szerepelni fog minden részben. Majd kiderül. ;)
2012. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/121 LDorii ***** válasza:
100%
Szerintem Reni nagyon nagyon sokat fog gondolkozni azon, hogy menjen-e, vagy ne Párizsba, a szülie kibuknak rá, hogy ez Cortez miatt van, C miatt nem akar Párizsba menni, C nem megy el Amerikába, és boldogan élnek, míg meg nem halnak.^^ Egy tündérmesébe. :/ Nemtudom, kíváncsi vagyok, hogy hogy lesz.Amúgy Arnold valszeg azért sértődött meg, mert Reni nagyon nagyon jól elvan Cortezzel, és ez rossz volt Arnoldnak, meg hogy Renit nem zavarja Chloé.:D De én örülök, hogy elvileg minden vége közöttük. :D
2012. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/121 anonim ***** válasza:
100%
Háát... Ha reni el fogadja az ösztöndíjjat akkor cortez hozzá fogja igazolni a jövőjét. Ha pedig.nem akkor marad úgy ahogy van. Viszont ott vannak még cortez szülei is...meg renié is akik nagyon ki fognak buknii...meg ricsi jővője..
2012. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/121 bunnyboo válasza:
100%
szerintem reni rengeteget fog vacillálni, hogy menjen-e páriozsba, énekelni fog vladárnak, c+r r+v d+k együtt maradnak.
2012. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!