Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Twilight saga vagy Harry Potter?

Twilight saga vagy Harry Potter?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 11:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
85%

Harry Potter!

Nem értem hogy a fenébe szeretheti valaki jobban a Twizét mint a HP-t.Úgy értem,oké hogy ízlések és pofonok,de hogy lehet nagyobbra tartani a HP-nél?Mintha azt mondanád a madárürülék eltakarítása a földről szórakoztatóbb mint a bungee jumping.Igen,ekkora a különbség.

Szakmailag is átnézve(tehát irodalmi értékét tekintve)a Harry Potter egy gyémánttengerben úszkáló aranybánya,a Twizé meg...csak egy...bánya.Akkor olvastam a könyveket mikor még nem voltak híresek,de már akkor is utáltam.

Nem csak J.K.Rowlingot szeretem,sok mindent olvasok,és vannak olyan írók akik kétszeresen is megérdemelnék azt a hírnevet amit Smeyer az irodalmi műtrágyájával kapált össze.

2013. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
teljees mértékben egyetértek az előttem szólóval, ja és H-A-R-R-Y P-O-T-T-E-R!!!
2013. máj. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Harry Potter! Ezerszer jobb
2013. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
64%
Megnézzük mind a 2 nek vajmi kevés az értéke. Csak azért híresek mert azzá tették őket. De a HP akárhogy nézzük lealázza a Twilghtot
2013. júl. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
HARRY POTTER!!!! Már maga a kérdés is sértő!!! (szólott őfansága) De tényleg, én midkettőt olvastam, és a Harry Potter mérföldekkel jobb. (HP forever)
2016. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!