Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes e-book olvasót vennem?...

Érdemes e-book olvasót vennem? Melyik fajtát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2012. dec. 15. 15:26
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem érdemes.Néhány könyv letöltése után már megtérül az ára.Nagyon jó oldalak vannak,ahonnan ingyen is letudsz tölteni egy csomó jó könyvet.Nekem egy éve van meg,de viszem mindenhová a táskámban.Én csak a Kindle olvasóról tudok beszélni,szerintem az az egyik legjobb.
2012. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te honnan szoktál könyveket letölteni?
2012. dec. 16. 18:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Én innen töltök:


[link]


(vedd ki a felkijátó jelet a canadahun -ból mert csak így engedte linkelni)

2012. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocsi ezek lemaradtak:


[link]


[link]


Van benne azt hiszem keresés funkció is de nem tudom, hogy kell-e regisztrálni hozzá.

2012. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ezeket át kell konvertálnod vagy simán tudod vele olvasni?
2012. dec. 22. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Az e-book olvasó rengeteg fájl -t képes kezelni. Ezeket a leírásokban fel is tüntetik.

Én például még filmet is szoktam rajta nézni.

A könyvek nagy része doc/txt/pdf formátumú amiket konvertálás nélkül megnyit az összes.

Az árát számomra teljesen megérte és vettem bele egy 16gb -os memória kártyát is. Jelenleg 43 könyv, 2film és néhány kép van rajta. Meg is jegyzi, hogy melyik könyvet melyik oldalon hagytam épp abba. Lehet nagyítani...stb. Szeretem lefekvés előtt a sötétbe is olvasni és kifejezetten élvezetes, hogy nincs egy külső fényforrás ami zavarna, esetleg árnyékolna.


Persze van hátránya is mint, hogy nem teheted fel a polcodra a már kiolvasott könyvet és valakiknek kényelmetlen az ilyen fajta olvasás.


Az én olvasóm ez:

[link]

2012. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És ez az olvasó e-inkes?
2012. dec. 23. 12:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem. Mivel nem kifejezetten könyv olvasásra van kihegyezve(lásd film).
2012. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gaborka99 válasza:
Vásárlás előtt érdemes körültekintően utánajárni a típusoknak, itt le van írva, hogy mire is kell figyelni: [link]
2014. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!