Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az éhezők viadala könyv...

Az éhezők viadala könyv milyen korosztálynak való? Elsősorban azoktól kérdem akik olvasták.

Figyelt kérdés
Idősebb, fantasyt kedvelő felnőtt tudná élvezni?
2012. dec. 16. 10:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

lány vagyok, tizenegy éves.

én elolvastam, de nem lett a kedvencem. Kissé vontatott a történet, de ez nem olyan, hogy csak felnőttek tudnák úgy elolvasni, hogy tetsszen nekik, mert ez rajtad is múlik

2012. dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy mit takar az idősebb fantasy kedvelő. Meg azt sem, hogy milyen fantasykhoz szoktál hozzá, de én azt mondom, hogy élvezhető.

Nem gondoltam volna, de tetszett, bár a szelng szavak néha zavarnak benne / genyó vagyok, ne szivass, meg ilyenk/. De nem rossz ez.

2012. dec. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! Nem a magam számára kérdezem, mert akkor egyszerűen belevetném magam:)) Ajándékba szeretném, a filmnek láttam a trailer-ét és felkeltette az érdeklődésemet. De lehet gyorsan beleolvasok akkor mielőtt megveszem, megnézem milyen a stílusa.
2012. dec. 16. 11:10
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

12 vagyok, és már két részt kivégeztem. Szerintem ami ijesztő, az talán a mutáns farkasok a végén, meg az, hogy hogyan tépik szét szegény Catót.

Remélem segítettem! :)

2012. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pont kettővel vagyok több, mint ahányadik évet most írjuk :)) És szerintem a történet "mondanivalója" felnőtteknek való, de a kivitelezés (ala tálalás) elsősorban az ifjúsági korosztályt ragadja meg. A gyerekeknek írta, de mint a legtöbb ilyan regényben ebben is jelen van a politika, ami viszont felnőttekre tartozik.
2012. dec. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 vagyok és mind 3 rèszt többször is elolvastam. Nekem nagyon tetszett mindegyik. Szüleim is elolvasták és nekik is tetszett. Szóval hogy vápaszoljak kérdèsedre, szerintem minden korosztálynak jó könyv. :)
2012. dec. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Még azt elfelejtettem beleírni, hogy kb 10 év fölött mindenkinek jó. :)

(előző válaszoló)

2012. dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Na, kezdtek meggyőzni, köszönöm mindenkinek:DD Még lehet én is elolvasom, meg megnézem a filmet.
2012. dec. 16. 21:10
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
11 és fél éves vagyok, és az Éhezők viadala lett az örök és kiszoríthatatlan kedvencem. :)
2012. dec. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2012. dec. 18. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!