Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen a részlete a könyvemnek...

Milyen a részlete a könyvemnek? Őszinte vélemények?

Figyelt kérdés
James bement az őrsre. Mint mindig,most is szomorú hírek fogadták. Egy magyar nő halt meg. Titokzatos módon. Major Hannának hívták. Semmilyen sebesülése nem volt,és a rokonai szerint nem volt beteg sem. Sokat sportolt és mindenki szerette. Majdnem mindenki. James szerint megmérgezték,a barátnője,April szerint pedig rákos volt. Azt mondta,hogy valószínűleg titkolta,de nem tudta miért. James már kedden megnézte a testet és csak annyit vett észre,hogy alig csordogál vér az ereiben.Teste fehér színű,és hideg.Mint minden más halottnak. De James ilyen fehér bőrűt még sosem látott.James már egy hete éjjel is a munkahelyén volt. Mostanában hetente 50-en halnak meg.

2012. dec. 22. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Hetente 50-en halnak meg? O.o Mi ez? Valami abszolút nagy tömeggyilkosság egy óriási városban? Mert hogy hetente 50-en halnak meg az túlzás, ráadásul alig van vér és fehér bőr? Vámpirizmus, mármint vámpír(ok) a bűnösök?

Jó a részlet csak alig lehet belőle valamit megtudni amit meg megtudunk az, hát...

2012. dec. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nekem nem tetszik. Ilyen kis helyre nem szabad ennyi információt bezsúfolni. Nem tudom, hogy ez valaminek az eleje vagy a közepe, ettől is függ, hogy kellene-e többet tudnunk a szereplőkről.

Nem beszélve arról, hogy megint egy vámpíros történet, ha jól veszem ki. Valaki találjon már ki valami újat!

2012. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vámpírok lesznek hanem mások a vámpír már lejárt cucc...csak nem tudom hogy milyen lények legyenek.Valamilyen új fajta kígyóra gondoltam.Vagy kardfogú tigrisre.
2012. dec. 22. 21:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Mutáns gyík vagy kardfogú tigris szaladgál az utcán? Szép. És akkor vannak a rossz kardfogú tigrisek /gyíkok és a jó kardfogú tigrisek/gyíkok? Vagy esetleg a gépfegyveres emberek fognak rájuk vadászni? Egyáltalán szembe szálnak-e majd velük?
2012. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

A szókinccsel vannak bajok. Meglehet, hogy a tartalommal is. Ha néhány dolgot megszemélyesítenél, hasonlatokkal sokkal jobban hangzana pl: teste helyett bőre... bőre fehérebb, mint a frissen esett hó

Egy kicsit vigyél bele több életet. Lehet jó amit elgondoltál csak a megfogalmazással vagy baj. És a Jamest ne használd mindig. Írd, hogy a rendőr vagy ami a foglalkozása vagy csak simán férfi. A szereplők véleményét érzéseit is írd bele, hogy meg lehessen őket jobban ismerni. És gondold át alaposan, hogy logikus és még ha hihetetlen is hihetőnek kell hangzania, úgy írd le, hogy elhiggye az olvasó, hogy amit te leírsz az igaz és át tudja élni ő is. Ja és ez a heti 50 tényleg nagyon sok, ha csak New York nagyságú a város...

sok sikert :D

2012. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kezdetnek nem mindennapi, a történet még akkor is unalmas, ha nem vámpírról van szó és a fogalmazásod sem hibátlan.
2012. dec. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Néhány kérdésem lenne.

1: "April szerint pedig rákos volt."

Ezek szerint a rendőrök, miután megtalálták a hullát nem hívtak oda a halottkémet és nem kérték el a nő orvosi papírjait? Elvégre nem mindegy, hogy gyilkosság, vagy szimplán természetesnek mondható halál... A saját orvosa pedig csak tudja, hogy rákos-e vagy sem. Elvégre ha én rákos vagyok nem tudom megállapítani a tüneteim alapján, hogy mi a fene bajom is van tulajdonképpen, mivel van még jó néhány alternatíva. Az orvos fog engem diagnosztizálni, aki nyilván majd elküld engem ilyen-olyan helyekre kezeltetni magamat... de ez már más téma. :) A lényeget gondolom érted.

2: Hány fős az a város/falvacska, ahol a történet játszódik?

Ilyen halálozási arány mellett hamarosan egy ember sem lesz... xD


Amúgy az eddigiek alapján semmi extra. Átlagos próbálkozás, de ne add fel! :) Ki tudja, talán ezután írod meg életed nagy könyvét!

2013. febr. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
szerintem nagyon jó,de,mint azt előttem írták,túl sok információt zsúfoltál bele ebbe a kis részbe.és figyelj a szóismétlésre.
2013. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 luv válasza:
Rövidek a mondatok. Ha rövidebb részeket inkább vesszővel toldanád meg, akkor jobb lenne. Az ilyen történeteket nagyon nem bírom, de ettől függetlenül nem lehet rossz.
2013. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

könyved? Talán már kiadták? Akkor könyv, ha kiadták.


Szóval: a szókincseddel bajok vannak, túl sok mindent adsz meg ennyi részletben.

:(

2013. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!