Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik a versem?

Hogy tetszik a versem?

Figyelt kérdés

Kicsit béna. Meg még kezdő vagyok. Úgy, hogy bocsánat, ha valakinek tönkre tettem a karácsony estéjét egy ilyen borzalommal. Ez az első költeményem, tehát, azt hiszem megbocsátható a bénázásom. Csak kíváncsi vagyok, hogy érdemes-e folytatni az írogatást, vagy nem?


Más


Más lett a táj. A föld.

Más az a mosoly. Az öröm.

Mások az emberek. Puszta tévelyek.

Kószálnak az utcán. Céltalan életek.


Más az az arc. Ami néz.

Más az a könny. Az a vér.

Mások a szavak. A ben' tartottak.

Forró harag, Én szítottalak.


Más az az ősz. Gyászos erdő.

Más már az a szív. Ami téged hív.

Mások az emberek. Egyszerű életek.

Takarják a falevelek.



2012. dec. 25. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Szép!Nagyon ügyes vagy! :)
2012. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kameko-san ***** válasza:
Ez gyönyörű! Folytasd az írást! (Egyszer komolyan összegyűjtöm az ide írt verseket, mert a fele tényleg csodálatos.)
2012. dec. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nagyon szép.
2012. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na, jó. Karácsonyi csoda történt. :)

Köszönöm nektek a válaszokat! Eddig a testvéremnek mutattam meg, de azt hittem elfogultan mondja csak, hogy jó. Ezek szerint nem. Köszönöm, ha jön még, akár negatív kritika, várom örömmel!

2012. dec. 25. 22:32
 5/9 A kérdező kommentje:

Kameko, ha a fele is valami elképesztő, a másik fele legalább belekóstolhatott ebbe. S ezért imádom ezt az oldalt, mert mindenki függetlenül tud véleményt mondani. :)


Egyébként már látom is magam előtt: Elveszett művészek gyűjteménye... vagy valami ilyesmi cím kéne. :D

2012. dec. 25. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:
ez fantasztikus! nagyon eltudnám képzelni egy könyv/regény bevezető versének! nagyon jó lett ;)
2012. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kameko-san ***** válasza:
Elveszett művészek gyűjteménye? Nem is rossz cím. :D
2012. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, amiket eddig olvastam ezen az oldalon, egész jó:D

Nagyon tetszik a hangulata, van benne valami eredetiség, főleg az első szakasz, az nagyon össze áll, elindít valami, amit aztán, úgy érzem nem tudtál folytatni, vagy eléggé kifejezni, pedig kár érte:)

A másik két szakasz, főként a második nekem picit üresebbnek tűnik.

Hál' istennek tudsz verset fogalmazni és rímeket alkotni, de amikor verset olvasok, szeretem, ha igazán kifejező,. szeretek meggyőződni arról, hogy nincsenek benne odavetett, üres szavak, mert sokaknak csak erről szól az írás.

De hát, ha szívből jól akkor költs:)

2013. jan. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, csak most olvastam az bevezetőt:D Ahhoz képest, hogy kezdő vagy, nagyon jó, értékelem, ha valaki ilyen szerény.

Tény, hogy pislákol benned a tehetség:) Ha szereted, akkor mindenképpen folytasd. Amúgy nincs sok közöm az irodalomhoz(a fogalmazásomon látszik), de művészi ágon tevékenykedem keményen, és nagyon érzékenyen viszonyulok hozzá:)

2013. jan. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!