Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismeri valaki ennek a könyvnek...

Ismeri valaki ennek a könyvnek a címét?

Figyelt kérdés

Még évekkel ezelőtt nagyon sok Júlia, Romana, Bianca és ezekhez hasonló ponyvaregényt olvastam. Volt pár kedvencem, de az évek alatt teljesen elfelejtettem a címüket.

Az egyik ilyen történetet keresem, amiről csak halvány emlékeim vannak.

Ha jól emlékszem, a középkorban játszódik és egy hercegnőt ment meg egy bandita(?) a várból a kényszerházasság elől. Ami még rémlik, hogy az erdőben menekülnek és a lány menyasszonyi ruhája elszakad és a férfi eléggé beindul a látványtól...

Elég kevés, de ha valaki tudja a címét akkor az írja meg. :) (vagy ha ismer ehhez, hasonló könyvet az is jöhet)



2012. dec. 28. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem Az idők végezetéig jutott róla eszembe, bár nem teljesen így volt. Ez nem ponyvaregény, de azért hátha :)
2013. jan. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem erre gondoltam, de köszönöm! :)
2013. febr. 12. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:

annyit segítek, hogy nem júlia, romana vagy bianca volt, egyrészt azok nem "történelmi" témájúak, másrészt max light szex van bennük


[link]

2013. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, utána nézek!
2013. okt. 5. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Esetleg ez?

[link]

2013. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. :( De köszönöm a hozzászólásod!
2014. okt. 22. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!