Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki egy kis építő kritikát...

Valaki egy kis építő kritikát mondana a készülő könyvemre?

Figyelt kérdés

Már egy-két éve próbálkozom az írással, mivel imádok olvasni és megnyugtat. Leginkább a könyvmolyképző könyveit olvasom,azon belül is a vöröspöttyös könyvek a kedvenceim. Szóval ilyen stílusban írom a saját történetemet is, és egy olyan embert kérnék meg, hogy nézzen bele és mondja el mit gondol, aki értékeli az efféle irodalmat. :)

Persze itt nem egy Alkonyat utánzatra gondolok, akik ismerik a kiadót gondolom tudják, hogy az Alkonyattól eltérő stílusú irományokból is van egy csomó :)

Itt a rövid tartalom:


Violet Harmon rövid időn belül betölti a tizenhetet, és egyik napról a másikra egy teljesen új városban találja magát a barátai nélkül.

Habár új otthonát eleinte csak egy unalmas "porfészeknek" titulálta,kezd rájönni, hogy valami nincs rendben az új hellyel.

Több erőszakos gyilkosság történik, Violet pedig az őrület határára kerül.Egy teljesen új világgal kénytelen szembenézni, ahová nem akar tartozni, és egy olyan erőt birtokol,amihez képtelen felnőni.


Ha érdekelne maga a könyv írj egy mail címet és szívesne átküldöm az első fejezetet.


2012. dec. 28. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik az alaptörténet! Ha normálisan megírod akkor jó kis könyv lehet ebből.

Különben érdekelne a könyv eleje. Email:thoma. blanka@citromail.hu

2012. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, van egy vörös pöttyös könyv, aminek szinte ugyan ez van a hátuljára írva, csak nem jut eszembe a címe, áá :D De amúgy tetszik, nekem is elküldhetnéd, nagyon kíváncsi vagyok rá, de ide inkább nem írnám le az e-mail címem, nem tudnál kérlekszépen írni egy privit? ^^
2012. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs melyikről beszélsz,de az én könyvem jóval összetettebb a gyilkolásosnál,már úgy értem több fajta természetfeletti dolog is van benne! :D Nem vámpírok, vagy vérfarkasok, hanem mások, de nem lövöm le :)

Mindenesetre most küldöm azoknak,akik eddig írtak e- mailt a könyvet, remélem nekik is tetszeni fog, mert a barátaimnak tetszett, és lehet, hogy ők elfogultak. :)

2012. dec. 29. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!