Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi! Melyik...

Szent Johanna Gimi! Melyik szereplők a legszimpibbek? Melyikek a legutálatosabbak? Kikre hasonlítasz egy picit? És miben? Amúgy tetszik a könyvsorozat?

Figyelt kérdés
Nekem kb. a 4. részig. Onnantól szerintem nagyon nyálas, ezért nem annyira tetszik. Meg már unom is. Vélemény??

2012. dec. 30. 17:08
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
50%

hogy legszimpibb?: na mindegy inkább úgy mondom Reni egész osztálya, Kata, Peti, Máday

legutálatosabbak: Arnooooold (dislike), Viki, Gomba, Dorián, Edina nem annyira, ő inkább csak ciki

akire hasonlítok? hm... talán egy picit Reni, mert imádok olvasni

ÉS nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon... tetszik az SzJG sorozat! (Igazából csak tetszett mert már kiolvastam, de még mindig szeretem) :)

2015. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
#36, szerintem még nem olvastad végig a könyvet, csak az Egyedülnél (3. rész) tartasz
2015. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:

Legszimpibb: Reni, Kinga, Peti,

Legutálatosabbak: Dorián, Arnold, ( a 3. Részben Virág)

Akire hasonlítok: teljes mértékben Kinga. :) Lovagolok, versengek, stb. stb. :D

Éés imádoom a könyvet <3

2016. máj. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 pufoka8 ***** válasza:

Kedvenc karakterek: Kinga, Andris, Robi, Karcsi, Zsolti és Dave. (Plusz Zsák, Flóra és Kata)

Utált karakterek: Viki, Dorián, néha Cortez és Virág. Néha elegem van Virág hülyeségeiből és hogy mennyire rossz barát.

Akire hasonlítók csipetnyi Reni, Arnold, Flóra, Gábor és Andris keverek. Sokat olvasok, iróniázolok, csendes vagyok és nagy rocker.

2016. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

A legszimpibb Ricsi,Cortez,Dave,Viri,Reni.

Edinát és Viktóriát utálom.😡

Úgy gondolom, hogy egy kicsit Renire Virágra és Kingára hasonlítok.

Kingára mert jól tanulok,de nem vagyok olyan félénk mint Reni,de nem is orditok mint Kinga.XD


Renire,mert minimálisan érzelgős vagyok.

Virágra,mert sokszor vidám vagyok,és kedves is.

Igen,a kedvenc könyvem.

Barátnőmmel rendesen kivesézzük mindig.😜

2022. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:

Akik a kedvenceim: Reni,Cortez,Virág,Ricsi,Zsolt( na jó igazából az egész osztály kivéve Arnold!)

Aki nem szimpi: Arnold,Viki ,a-s lányok

Akire hasonlítok:

Virág (néha én is tudok olyan vidám és kicsit bolond lenni mint ő, néha a semmiért is ugrálgatok magamba!)

Reni ( Imádok olvasni,akit ki szemeltem a hozz hozzá se merek szólni,nagyjából jó tanuló vagyok!)

Ricsi ( Talán néha mondok olyat néhány embernek hogy megverem🙄😂,és egy baseball ütőt szeretnék védekező eszközként!)

Zsolt (Imádom a hasam,ha eszek az meg nyugtat,nincs kedvenc kajám bár a hamburgerbe ,,szerelmes" vagyok!)

2022. ápr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
Imádom a Szjg-t a kedvenc részem az 5. de amúgy az összeset szeretem!
2022. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:

A legszimpibbek: Dave és Kinga,

de szeretem Ricsit,Virágot, Zsoltit és Cortezt is.


Akit nem szeretek: Na jó, ez lehet fura lesz, és ki fogtok röhögni, de Reni. Reni a tipikus példa az önsajnálatra. Az élete tökéletes, de tényleg teljesen tökéletes, de ő mindig talál valamit, amin hisztizhet, és erre mi lesz? Mindenki jön, vígasztalja és aztán jön valami hipiszupi jó dolog, Renike boldog, aztán rájön, hogy az élet mégsem egy fairytale, megint bedepizik és kezdődik előröl az egész. Most komolyan, normális ember nem bőg azon, hogy Párizsba "kell" mennie tanulni. Plusz egy karaktert csak addig lehet szeretni, amég Reni is szereti őt. Vegyük például Arnoldot. Na személy szerint az egyik kedvencem volt, amíg el nem húzott Párizsba, és mivel Renike továbblépett, szerzett új besztfrendeket és utána mi lett? Hopp, Arnold egy csapásra pozitívból negatív karakter lett. Más kérdés, hogy Reni is PONT akkor utálta meg Arnoldot,

amikor összejött Cortezzel, és abban is van valami, hogy Arnold Cortez miatt ment kukába, de ez is csak az én véleményem...


A kedvencem: a hatos, egyrészt mert az a legjobb kötet, mivel abban a legvidámabb a társaság, az egész egy véget nem érő buli, hétköznap Renike és Kortika úgy romantikáznak, hogy szinte elhányom magam, a péntek estéken mindenki Zsoltiéknál lóg, a hétvégén pedig betekinthetünk Reni,Virág és Kinga pizsipartijába.Ja,és hogy teljes legyen a kép, Reni minden nap kap egy jó reggelt csókot Corteztől. Hát nem édes?

(a szerző válasza: nemmmm....)

A másik dolog, ami miatt ez a kedvencem, hogy ez az egyetlen rész, ami nem Renike vég nélküli picsogásáról szól, és azóta is áldom Cortezt, hogy kiállt abba az ablakba, és egy ilyen gyönyörű (aha, én egyenesen bőgtem a gyönyörtől) de viszont a valóságban sajnos nem működő módon szerelmet vallott Renikének, megkímélve minket egy újabb félévny drámától. Thank you, Cortez!

Mondjuk én az életben nem állnék ki egy ilyen ribiért, mint Reni, de mindegy...

2023. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!