Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek jó a blogom?

Szerintetek jó a blogom?

Figyelt kérdés

13/L Most kezdtem a blogom, és szeretném ha adnátok tanácsot, mit hogyan, jó-e, érdemes-e tovább irnom, és lennétek-e rendszeres olvasók.Mik a gyakori hibák, és milyen gyakran irjak bele.Köszönöm!


A Blogom: [link]



2012. dec. 31. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szeirntem nagyon unalmas. Lényegében mintha egy naplót írnál.
2012. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem lévővel. Ha magadnak írod, hogy pár év múlva visszaolvashasd, akkor teljesen rendben van.

Amíg nem tudsz másokkal (különleges) tapasztalatot vagy véleményt megosztani addig felesleges blogozni.

2012. dec. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az előttem szólók szerintem betegek. Nem tudják mi a jó és mi a rossz. A blognak van több fajtája is,ő olyat választott amiben a saját életét/élményeit osztja meg másokkal,hogy abból tudjanak tanulni esetleg tudjanak ötleteket meríteni. Ha nektek nem tetszik nem kell megnézni. SZERINTEM NAGYON JÓ !!

Ha nem akarjátok,hogy én is leszóljalak (még jobban) titeket,nem kommenteltek többet. Puszi <3

2012. dec. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon jó és aranyos. most meg ne kérdezzétek hogy ezen mi aranyos, de szerintem az:)
2013. jan. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Második: ???


Amúgy meg nem igazán tudok a blogra mit mondani. Mert a maga módján nem rossz, de én biztos nem lennék rendszeres olvasó, mert engem nem érdekelnek mások naplói.

De tehetnél bele több képet/videót igényesen elrendezve. A bejegyzések pedig mindig sorkizártak legyenek.

Mellesleg csatlakoznék az előttem szólóhoz, ez a blog tényleg valamiért aranyos. Szimpatikus és normális vagy, nem úgy, mint tömérdek kortársad. És meglepődtem, hogy a helyesírásod milyen jó a korodhoz képest, de arra nagyon figyelj, hogy a vesszők és a pontok után nyomj egy szóközt, mert sok helyen kihagyod, és ezért nagyon összefolytnak látszik a szöveg. Ja, és egy ilyen blognál jobban jársz, ha legalább kétnaponta frissíted, mivel ez nem egy regény, az olvasók könnyen elveszthetik az érdeklődésüket, ha nem kapnak frisst.

Ja, és tök jó, hogy tudsz kötni =D Én is mindig meg akartam tanulni, de amikor megláttam, hogy a mamám vagy az egyik barátnőm milyen bonyolult mozdulatokat meg hurkokat csinál, inkább letettem róla =D

2013. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, a kérdőjelek a harmadiknak mentek =D


Harmadik: ???

2013. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kritikákat és a dicséreteket!!! Remélem tudok majd változtatni. :)
2013. jan. 1. 14:28
 8/9 delfin2000 ***** válasza:
Nagyon jó a blogod,nyugodtan írd tovább.Ez a blog tulajdonképpen egy napló szerintem vicces.Én szívesen lennék a rendszeres olvasód.
2013. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm <3 :)
2013. jan. 10. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!