Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki szereti a Stephen King...

Ki szereti a Stephen King könyveket?

Figyelt kérdés
Mi az amit olvastál tőle, és mit szeretnél még elolvasni?

2013. jan. 3. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a könyveit,eddig az Az-t olvastam tőle,illetve a Tűzgyújtót és a Cujo-t.

A többit is el szeretném majd olvasni,de előtt Edgar Allen Poe műveivel szeretnék végezni.

2013. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én nagy Steven King rajongó vagyok. Nagyon kedvelem tőle a Ragyogás-t, és a Borzalmak Városát. Hát konkrétan mindet el szeretném még olvasni tőle, csak sajnos nincs időm.
2013. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van tőle kb. 25 könyvem (: Ennek sajnos még csak a feléig jutottam. Most olvastam a Nem jön szemere álom c. könyvét, nagyon tetszett!! De a legjobb szerintem a Tortúra.
2013. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki szereti a Stephen King könyveket? Mindenki aki olvasott már tőle bármit is, és van egy csepp ízlése. :D


Személyes kedvenc a tortúra, de minden eddig olvasott könyvét imádom.

2013. jan. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedvencek Temetője,A mágus,Hasznos Holmik,Bilincsben!:))))))))))))Zseni író!!!
2013. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

első és egyben kedvenc könyvem tőle a Cujo. mindet elolvasom természetesen. semmi akadálya hiszen már jó ideje megvan az összes könyve:) (már csak az újakat veszem, amint jön a fordítás és kiadják).


épp a napokban végeztem a 11/22/63-al. zseniális:) a befejezése éjszakáján még álmodtam is vele:D


most a Rémkoppantókat fogom elkezdeni, majd a Hasznos holmik. utána még meglátom:)

2013. febr. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az AZ és a Kedvencek temetője a kedvencem az írótól, viszont nincs olyan műve ami eddig ne tetszett volna. Sokan nem szeretik a novellás köteteit, de én elegédett vagyok azokkal is.
2013. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!