Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok véleményt erről a...

Írnátok véleményt erről a blogról?

Figyelt kérdés

[link]


Kinézet, írás, történet...

Érdemes-e folytatnom?

Köszönöööm :)



2013. jan. 6. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

a kinézet tetszik, besteller nem lesz, de olvasható, ha ez a Zayn (nem vagyok képben one direction téren) használja a hölgy és a picim szót, egyszerre röhögöm körbe és vágom pofon... hát... na, mindegy

de bakker, mi van a végén? :D

kiderül, hogy van barátnője? :)

2013. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja, és a lényeg: persze, folytasd, lesznek olvasóid, abban biztos vagyok :)
2013. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

juuj köszönöm

nagyon sokat jelent ez nekem :-)

az pedig hogy mi a vége, ha elmondanám, nem lenne meglepi.... esetleg örülnék ha holnap visszanéznél este felé, hogy megtudd :-D

2013. jan. 6. 21:26
 4/7 A kérdező kommentje:

amúgy valami idegesítő dolog? vagy unalmas írás?

mert kaptam olyan kritikákat hogy nyálas meg unalmas, sablonos...

2013. jan. 6. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:

one direction blog, szóval nem egy hú, de eredeti (vajon hány tobzódhat a neten? pár százezer?)

a gyakorin keresztül már volt alkalmam elolvasni párat és szerintem azoktól valamelyest eltér, elmagyarázni a különbséget nem tudom

nyálasnak meg hát... romantikus sztori, és a romantikus sztorik bizonyos fokig mind nyálasak... :)


és most csak a vége miatt visszanézek este :( de tuti, hogy barátnője van... :)

vagy ha szerencsém van, akkor gyilkosságért körözik :D máris tapadnék a monitorra :)

2013. jan. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nem, nem gyilkosság :))

2013. jan. 7. 16:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, szntemm alapjába véve jó és biztosan lesznek olvasóid, de nenagyon használd a "picim" szót , pláne Zayntől. Ez így annyira erőltetett és naggyon is megmosolyogtat ha arra gondolok h. mondjuk használna ilyen szót. De nekem alapjába véve teszik ;)
2013. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!