Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » 20 éves fiúnak szeretnék...

20 éves fiúnak szeretnék könyvet venni, tippek, ajánlatok?

Figyelt kérdés

Nem igazán olvasott ezelőtt még a srác, de azt mondta, megpróbálkozna vele :) Szeretnék valami olyan könyvet adni neki, ami eléggé szórakoztató egy "kezdő-olvasó" számára. Krimikben, kalandkönyvekben gondolkodtam, de bármilyen ötletet szívesen várok! :)


Fiúk válaszát külön köszönöm! :)



2013. jan. 11. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
attol függ hogy mit szeret...mert nem mindegy h krimi vagy fantasy kedvelö inkább.. nem mindig jön össze a kettö.elöbb ezt kéne megtudni. pl ha néz filmet abbol könynebb kitalálni mit kedvel.
2013. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Épp ez az. Szereti a krimit is, a kaland filmeket és az akciókat is, horrort is néz néha :) Ezért gondolom, hogy ezekben a kategóriákban nézelődök. :) Már van jó pár könyvcím amit sikerült összeszednem, de azért minden lehetőséget szeretnék megnézni :).
2013. jan. 11. 20:54
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
igazábol ninc stippem mert én fantasykedvelö vagyok,Eragon jo könyv csak hosszu kezdönek.stephen king az tul nehéz iro neki még.krimiben meg kalandban nem vagyok otthon sajna:( majd segit más remélem:)
2013. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
azért köszönöm szépen! :)
2013. jan. 11. 21:03
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor tökéletes lesz neki:Battle Royale:


[link]

Izgalmas,nyomasztó,brutális,ötletes és eredeti(ezutóbbi kettő talán ugyanaz,de nem baj :) )

Hasonlít az éhezők viadalára,csak ez előbb volt(talán ebből is loptak).

2013. jan. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem egy Leslie L. Lawrence is jó választás lehet neki.

Izgalmas, kicsit misztikus, tele gyilkosságokkal (mégse véres), humoros, végig meglepő fordulatokkal.

Ami még lényeges, nem olyan hosszú, hogy első pillantásra elrettentő legyen. :)


Az én kedvencem: A gyűlölet fája

De mindegyiket csak ajánlani tudom!

2013. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánuk nézek ! :)
2013. jan. 11. 21:47
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

[link]


Imádom ezt az írót! Egy zseni, nagyon jó a stílusa, a legváratlanabb, legizgalmasabb részeknél is tud olyan poént "benyögni", amin 5 percig csak röhögsz :D De egyébként meg olyan csavaros az összes történet, hogy tuti nem jössz rá, hogy ki a hunyó, de abban biztos lehetsz, hogy minden szereplőnek vaj van a fején.

2013. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Én kezdő olvasónak valami egyszerű, mai történetet ajánlok. Nem tudom mennyire szereti a szerelmi sztorikat, de ha igen akkor a Tökéletes kémia c. Ebben a könyvben fejezetenként változik a lány és fiú elbeszélése a történtekről.
2013. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

A Battle Royale-t inkább haggyad. A könyvet nem olvastam, de az abból készült filmet láttam, és borzasztóan rossz (hogy szépen fogalmazzak). Pocsék, telis-tele hibákkal.


Amúgy van egy ötletem, de nem emlékszem a könyv címére. Anno én is ajándékba vettem... ha eszembe jut megírom.


Amúgy szerintem krimit ne, abból nehéz jót írni, és nem biztos, hogy végig lekötné. Első könyvnek valami ütős kell.

2013. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!