Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok nekem öngyilkossággal...

Írnátok nekem öngyilkossággal kapcsolatban módszereket?

Figyelt kérdés

Teljesen amatőr szinten, saját magam szórakoztatására írok 11 éves korom óta novellákat, verseket, a második kisregényemen dolgozom jelenleg, és már ötleteket gyűjtök a harmadik kisregényemhez. ezért lenne szükségem rá.


jók a klasszikusnak vett dolgok, de kellene valami szokatlan, ritka módszer is.


mindenkinek köszi.


26/N


2013. jan. 15. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem tudom mennyire ritka, de mondjuk a fürdőkádban kivéreztetik magukat.
2013. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

felakasztja magát, felvágja az ereit, begyógyszerezi magát (esetleg alkohollal öblít), autó elé veti magát, leugrik valami magas épületről, súlyt köt a lábához, aztán mély vízbe ugrik, kocsival nekihajt valaminek, gázt szivárogtat a helyiségbe, aztán rágyújt, hippót/sósavat iszik (Van ilyen ismerősöm, aki ezt tette magával, előtte nem is tudtam elhinni, hogy létezhet ilyen mód. Az ember azt gondolná, hogy mikor a szer a szájába kerül, annyira fáj, hogy abbahagyja. De nem.), altatót vesz be, aztán befekszik a mélyhűtőbe (abba a hatalmas fajtába, persze), fejbe lövi magát, érzéstelenítőt szerez (brutálisabb, ha nem), és elkezdi vagdosni a bőrét, esetleg különböző üzeneteket vés magába, és szépen elvérzik


Hú, most ennyi jutott eszembe. Remélem, segítettem =)

2013. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jó ötletek köszike:)
2013. jan. 15. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Valamelyik filmben volt, hogy az egyik statiszta kampókkal a bőrében felakasztja az "áldozatot", majd felpeckeli a szemét. (ő nem hal meg)

És saját magának bead jó sok érzéstelenítőt, majd a másik szeme láttára felvágja a saját mellkasát és azt hiszem kiveszi a saját szívét.


Amit most találtam ki: a delikvens a lábára jó szorosan ráköt egy réz vezetéket, a másik végét pedig a vasúti sínhez köti (ami le van földelve)

Másik drótot a nyaka köré teker és annak a másik végét egy kampóval feldobja a vezetékre. Így biztos, hogy eléggé megsül, mert nem fogja tudni bontani az áram útját és a biztosíték sem fogja lekapcsolni, mert a vonatnak is hasonló a hatása a hálózatra.

(Bár ez elég fájdalmas, mert a feje egyáltalán nem fog károsodni, mert csak a nyakától a lábáig folyik az áram)


Ez pedig vicces :)

[link]

2013. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!