Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki elolvasta a Titok vagy,...

Aki elolvasta a Titok vagy, az Agykontroll cimü könyvet, és hisz benne az miért hisz benne, és aki nem az miért nem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

A Titkot olvastam, de azt is tudom, mi az Agykontroll lényege.

Miért hiszek benne?

Mert olyan logikus. Ha elfogadjuk azt a felvetést, hogyha az atomokat még tovább és tovább és tovább bontjuk, nem marad más, mint energia, tehát minden a világunkban (úgy mi is) nem más, mint sűrített energia, akkor teljesen logikus a vonzás törvénye. És én elfogadom ezt a felvetést. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy valami ne színtiszta energiából épüljön fel.

És nem mellesleg, mióta elolvastam a Titkot (az volt az első ilyen témájú könyvem), és nevet találtam ennek a dolognak (vonzás törvénye), azóta folyamatosan tapasztalom, hogy igen, nálam ez működik =)

2013. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen a lényegében a kettő ugyanaz,csak a titok kicsit hülyén van tálalva ,az Agykontroll meg tényleg nagyon logikus ,és részletes,én hiszek bennünk,de van amikor kételkedem benne ,de sokszor bebizonyosodik nálam a létezése.
2013. jan. 17. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!