Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kendare Blake-Vérbe öltözött...

Kendare Blake-Vérbe öltözött Anna?

Figyelt kérdés

Most olvastam el a Vérbe öltözött Annát,nagyon-nagyon tetszett,meg is vettem a második részét,a Rémálmok lányát,már el is kezdtem olvasni,az lenne a kérdésem,hogy valaki tud valamit arról,hogy lesz még több része ezeknek a könyveknek?:)

És aki olvasta ezeket,leírná,hogy hogy tetszett?


2013. jan. 18. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Még sehol sincs róla információ. Én még nem olvastam a második részét, de láttam egy-két (külföldi) kritikában, hogy a sztori lezárul, és szerintük nem lesz folytatás, míg mások a véleményük végére odafirkantották, hogy nem bírnak már várni a harmadik részig =D

Az biztos, hogy nem találtam róla semmi hivatalosat, hiába googlizgattam, mint az őrült =D De ez nekem is piszkálja a csőrömet, bár valószínű, hogy ez az utolsó =/

2013. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen a válaszod!:)

Ma sikerült elolvasnom a második részt is,éshát...megmondom őszíntén,nem is tudom mit gondoljak...legyen folytatás,avagy ne?!

Végülis jól zárult le,talán inkább afelé hajlok,hogy ne legyen több része,de mégis az utolsó mondata Caznek,mintha arról árulkodna,hogy lehet lesz még folytatás...!De nem árulok el semmit,mert te még nem olvastad,esetleg írj majd ha kész vagy vele,kiváncsi vagyok a véleményedre!:P

Mindenesetre hihetetlenül jó volt ez a két rész,örülök neki,hogy megvettem,egy újabb kedvenccel bővült a "könyvtáram"!:)

Még annyi,hogy nem tudsz esetleg ezekhez a könyvekhez hasonlót ajánlani?

2013. jan. 19. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Cseppet sem kései a válaszom, de nem lesz folytatás, szerintem ez egyértelmű a második könyv végéből + mert az írónő is így nyilatkozott.

Amúgy nekem az első rész sokkal jobban tetszett, a másodikat itt-ott untam, a vége pedig kicsapta a biztosítékot nálam, annak ellenére, hogy happy end lett. Örülök is, meg nem is :/

2015. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is így voltam vele! :/ Ha engem kérdezel, én nem ilyen véget adtam volna neki...! Az első rész fantasztikus volt, imádtam, a második már annyira nekem sem jött át, tényleg voltak unalmas részek, és a vége... hát nem is tudom! Nem bánnám ha lenne még egy része, mert Kendare nagyon jól ír! Biztos megvenném. :)
2015. márc. 16. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!