Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van itt olyan rajtam kívül,...

Van itt olyan rajtam kívül, aki szereti Stephenie Meyer könyveit és nem csak a Twilight sorozat miatt?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor melyik másik könyvét olvastátok/olvassátok??

2013. jan. 19. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én A burok c. könyvét olvastam, és nagyon szeretem, a kedvencem lett. Mintha nem is ugyanaz a személy írta volna ezt meg a Twilightot =)

Több könyvét nem ismerem.

2013. jan. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De jó én is azt olvasom....nemsokára film!!! :-)
2013. jan. 19. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a Burok c. könyvét olvastam, de tudtommal más könyve nincs is ezen, meg az Alkonyat saga-n kívül. Nekem a Burok jobban tetszett, mint az Alkonyat.
2013. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Imádom a burok-ot. Az egyik kedvenc könyvem, de még csak 1 szer olvastam. Imádtam Vandát,Melanie egyszerű "halandó" lelke nem fogott meg annyira, de azért tetszett.


És ezért vettem rá magamat hogy elolvassam az Alkonyatot.

egy éjszaka alatt megvolt. Az újhold nagyon tetszett, mondjuk nem tudom miért, mert lényegében Bellát mélységesen letaglózza a fájdalom, de úgy hogy mozdulni sem bír. Elég letargikus. Más nem olyan kitartó, és gyorsolvasó barátaim itt hagyták abba(nekem eszembe sem volt).Nagyon érdekes ahogy átjön a könyvből a hangulat és akár napokra "leterít". Ez tetszett. Ami még nagyon tetszett, az a hajnalhasadás harmadik könyve, mikor bella vámpír lesz, új érzékei lesznek. Király volt.


Ja igen. És én nem egy moziban-nyálát-csorgató-fangörl vagyok.Ugyanúgy nézem mint a többi könyvet.

13/f

2013. jan. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
itt vagyok én aki az alkonyatot utálom(pedig olvastam is) de a burkot szeretem, sőt az a kedven könyvem :) amúgy én már harmadgyára olvastam el a burkot és nem untam meg
2013. ápr. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!