Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vámpírnaplókban, Damon ha...

Vámpírnaplókban, Damon ha meghal, mint vámpír, hogy jön vissza, mint ember? Meg alapból, hogy jön vissza?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Silas, vagy mi a neve, ki után nyomoz a boszidoki. Feltámasztja a halottakat
2013. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És emberként térnek vissza? Hogyhogy?
2013. jan. 23. 12:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Honnan veszel ilyet, hogy emberként? Lemaradtam valamiről, mert eddig egyik vámpírból sem lett ember, most nyűglődnek még a gyógyírrel.
2013. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 jamesandjames ***** válasza:
Úgye van Shane professzor aki az 10. részben elmondta, hogy Silas-t akarja feltámasztani aki a halottakat visszahozza. Na, ha Damon valóban meghalna(megint, mert elvéger a vámpír is halott, csak élőhalott), akkor bizonyára Silas majd feltámasztaná csak úgy-e akkor nem vámpírként, mert az már eleve halott lény, hanem emberként. Ez nagyon nem biztos, hogy így lesz, csak a saját elképzelésem. De lehet, hogy Damon meg se hal..ki tudja. :)
2013. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
édesek vagytok, köszönöm, de azért tettem a könyv kategóriába, mert a könyvre szólt a kérdés. Én azt hallottam, hogy a könyvbe meghalt, majd visszatért. ez hogy történt?
2013. jan. 23. 21:09
 6/13 anonim ***** válasza:
én nekem nincs meg a könyv de olvastam egy részletet belőle és azt mondja hogy nem vápírként hal meg hanem valami rózsát megszagol és ezáltal újra ember lesz de ő nem akar ember lenni de gy vámpír sem akarja őt visszaváltoztatni és visszamegy a sötét dimenzióba elenával bonnieval és meredithel de az út miatt damon meghal de azt nem tom hogy hogy jött vissza mert csak eddig tartott a részlet de olyan is volt benne hogy elena valami anygyal lett és nem tudja használni a szárnyait meg valami rókafivérek de ha tudnátok olyan online ingyenes oldalt ahol az egész könyv lenne meg akkor lécci mondjátok meg
2013. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi


a könyvek (scribd-n):

1: *****

*****

2: *****

3: *****

4: *****

5: *****

6: *****

7: *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. jan. 24. 10:57
 8/13 anonim ***** válasza:
fú neked is nagyon nagyon köszi
2013. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szívesen:)
2013. jan. 24. 11:26
 10/13 anonim ***** válasza:

nem hal meg emberként!

Vámpírnaplók 6. rész vége egy kicune ad egy ajándék csokrot Stefanak ajándékba. Damon másnap megszagolja a rózsát és ember lesz de utána (7. rész) egy vámpírhercegnő újra vámpírrá változtatja. Végül vámpírként hal meg, de kiderül hogy mégsem halt meg...

na ez a könyv! :)

2013. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!