Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » E/1-ben vagy E/3-ban könnyebb...

E/1-ben vagy E/3-ban könnyebb írni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 19:29
 1/7 jamesandjames ***** válasza:
Szerintem E/1-ben könnyebb írni, de egyáltalán nem nehéz E/3-ban írni sem.
2013. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
E/1-ben mélyebb gondolatokat várok, mint E/3-ban, arra meg sokan nem képesek. Ezért szerintem E/3-ban könnyebb írni, legalábbis olyat, ami nekem tetszik - éppen ezért teljesen szubjektív, amit mondok. Annyi igény van, az enyém csak csepp a tengerben, és nem is kell mindenkinek kielégítenie azt, a lényeg, hogy én megtaláljam a nekem valót - mindenki a sajátját.
2013. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem E/1-ben könnyebben megy
2013. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
E/3ban egyértelműen könnyebb, mert akkor több szál is elindítható egy történeten belül, de ezeknek a nehézsége amúgy függ attól, hogy milyen időbe írsz. Az E/1 jelenidejű monológok és gondolatfoszlányok között összegabalyodhatsz. E/1 érdekesebbé teszi a sztorit az olvasó számára, de E/3ba külső szemlélőként a leírásokkal kell foglalkozni inkább. E/1be az általad megalkotott karakter gondolatmenetét kell jellemezni. Amelyik neked erősséged abba kezdj bele
2013. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 cathilina ***** válasza:
Attól függ. E/1-ben sokkal könnyebb érzelmeket, gondolatokat közölni. E/3-ban nem mondhatsz ki mindent csak úgy, különben olyan lesz, mintha egy kétéves írta volna. Viszont sokkal nagyobb teret ad a történetvitelhez, mint ahogy azt az előttem író már kifejtette. Neked kell eldöntened, hogy mi illik a könyvedhez.
2013. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt olvasd el: [link]
2013. febr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nadrágot, vagy szoknyát könnyebb felvenni?

-Embertől függ.


E/1-ben, vagy E/3-ban könnyebb írni?

-Az írótól függ.

2013. febr. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!