Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tunátok olyan könyvet ajánlani...

Tunátok olyan könyvet ajánlani, amely a modellek világát reálisan mutatja be?

Figyelt kérdés
Főként olyan érdekelne, amelyet személyes tapasztalat alapján írtak. Tudom, filmben ott van a Gina (azt hiszem, az az), de én könyvet szeretnék, amit elképzelhetek, és a csillogó élet mögötti dolgokat mutatja be főként. (pl ténlyeg le kell-e feküdniük valakivel azért, hogy előbbre jussanak, hogy igaz-e, ha valaki azt mondja, nem fogyókúrázik soha és stb.)
2013. jan. 23. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:
A film címe Gia:) és én még nem találtam ilyen könyvet, pedig szívesen elolvasnám. Viszont én modell-interview-kat szoktam nézni youtube-on... http://www.youtube.com/watch?v=FX_6m5FgF2E ez a video pl. az egyik kedvenc modellemmel, Doutzen Kroes-val készült.
2013. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!