Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ez jó eredmény?

Ez jó eredmény?

Figyelt kérdés

Ha van egy író, 25 könyve van eddig, abból 10 sikerkönyv/bestseller lett, az jó? Jó eredmény ez egy írónak?


Csak kíváncsiságból kérdezem.



2013. jan. 25. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó!
2013. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Attól függ, hogy milyen szempontból nézzük. Anyagilag feltétlenül. Az hogy a könyvei milyen művészi értéket képviselnek és milyen a szakmai elismertsége már más kérdés.
2013. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg igaza van a második válaszolónak (az első vagyok).
2013. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

SZerintem attól is függ, mi a sorrend. Ha az első 10 könyved siker, a következő 15 meg már senkit sem érdekel, akkor az nem egy jó irány.

Ha az utolsó 10 siker, akkor viszont jó eredmény. Ha ingadozik, akkor megint kérdéses, hogy eltalálta-e az irányt.

2013. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ne vicceljünk már...


egy bestellerrel ezfelülmúlt... szóval az már jó eredmény, akárhány könyvet írt utána, előtte, párhuzamosan és hány bukott meg ezekből :)

2013. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

no, önálló életre kelt egerem és elküldte a választ, mielőtt befejeztem volna :)

azt szerettem volna írni, hogy egy bestellerrel már ezreket felülmúlt :)

2013. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szóval ilyen adatokkal valaki lehetne a legjobb? Egyébként úgy lenne, úgy értettem hogy az utolsó tíz lett siker/bestseller. Ezt elfelejtettem odaírni.


Lényeg a lényeg, ilyen eredménnyel lehetne egy író a legjobb író?

2013. jan. 25. 19:17
 8/13 anonim ***** válasza:
azzal, hogyha folyamatosan ír, olvas, művelődik. Itt nem csak arra gondolok, hogy könyvet olvas, de pl. elmegy múzeumba, nyilvános helyekre (szórakozó heyek, vagy éppen csak a park) feljegyzéseket készít, hogy minél pontosabb leírásokat tudjon készíteni olvasói számára. Egyszóval törekszik mindig egyre feljebb. Ne olyan írásokat publikál, ai másokak tetszik, hanem olyankoat ami saját magának is megfelel. Szerinte ezt jelenti jó/sikeres írónak lenni! (13/L)
2013. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*bocsi a sok helyesírási hibáért! (13/L)
2013. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen színvonalat képvisel, így a válaszom igen is lehet vagy egy nagy nem is
2013. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!