Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok olyan könyvet,...

Ajánlanátok olyan könyvet, ami TÉNYLEG segített az önbizalomnövelésben HOSSZÚTÁVON?

Figyelt kérdés

Légyszi ne gyertek most azzal, hogy ne a könyvekben keressem az önbizalmam stb. Jelenleg jobbat nem tudok, munkanélküli vagyok, önbizalomhiányos, lelki sérült, nem találom a helyem a világban, ráadásul egy kis faluban lakom, még önkéntes munkát sem találok. Így jobb híján arra gondoltam, hogy fejlesztem az önbizalmam könyvek segítségével, szeretnék kicsit pozitívabban hozzáállni a dolgokhoz, szeretnék változtatni.


Most kezdtem el kutakodni a neten, két könyvre leltem, az egyik az 'Éld az életed', a másik az '59 másodperc', így első olvasásra két ellentétes szemléletű könyvről van szó. Nem tudom melyiket vegyem meg.


2013. jan. 26. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
a mesterkurzus sorozat könyveit ajánlanám neked (mert nem mindegy milyen szerzőktől olvasol), ne csak az önbizalomhiányra fókuszálj, hanem szélesebb körben is olvass önsegítő irodalmat, egy kezdeti lépésnek tökéletes
2013. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Én őszintén szólva nem alkalmaztam, de látok benne fantáziát.

2013. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!