Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A gossip girl-nek van könyves...

A gossip girl-nek van könyves változata?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy a sorozat jó, pár rész énis láttam, de szeretném könyvben is olvasni. Létezik könyvben ? Vagy van könyv alapja ?

2013. jan. 26. 19:01
 1/5 MissYvonne ***** válasza:
könyvben is van,láttam az alexandrába asszem :) És szerintem nem az alapja,de nem tudom :)
2013. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van könyvben is, az az alapja, bár erősen eltér a sorozat mostanra a könyvtől, kb. csak az alapkoncepció és a szereplők nevei maradtak meg.

A könyvet olvastam először. Szerintem nagyon erőltetett, és laza próbál lenni, nem sok fantáziával.

A sorozatot ennek ellenére nagyon szeretem, talán pont az eltérések miatt, amik kicsit életszerűbbé teszik a könyv hülyeségeit.

2013. jan. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Létezik, az első köteteket még Bad Girl címen adták ki, mert akkor még nem volt sorozat. Eléggé eltér a sorozattól, kb. tényleg csak a nevek egyeznek meg, talán még az első kötet az, ami hasonlít a sorozatra, utána már más dolgok történnek benne. Nem mondom, hogy kihagyhatatlan könyv, de én elolvastam belőle 7 kötetet és lekötött, élvezhető volt számomra. Ami zavar benne, hogy a sorozatban Chuck volt a kedvencem és a könyvben nem sokat szerepel, csak egy mellékszereplő és ha jól emlékszem meleg. Ettől függetlenül egy próbát szerintem megér. Most megjelent a 8. könyv, ez már Gossip Girl címmel, de a Bad Girl könyvek folytatása, így mindenképp azokkal kezd, ha elkezded. Ha jól láttam, lesz majd nyár elején még gossip Girl könyv.


[link]

2013. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem megvan belőle 7 kötet, személy szerint én nem szeretem őket. Bár a sorozatot sem bírom. :D


Bad Girl a könyv változat neve, és darabját újonnan 500 Ft-ért vettem. :) (mármint 1-7. kötetet)

2013. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget:)
2013. jan. 30. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!