Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van köztetek Stephen King...

Van köztetek Stephen King rajongó? Melyik a kedvenc műve? Esetleg találkozott már valaki személyesen az íróval?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az Állattemető tetszett nagyon. De az Álomcsapda és a Rémkoppantók is nagy kedvenc.
2013. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is az Állattemető a kedvencem, de a Ragyogás is nagyon tetszett.
2013. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem nagyon tetszett az Az és a Hasznos holmik. A ragyogást még nem olvastam.
2013. jan. 27. 15:58
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem eddig a Rémület a sivatagban tetszett nagyon! :)
2013. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a Tortúra a legjobb! (: De a Nem jön szememre álom című műve is nagyon jó!!
2013. jan. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Számomra a Borzalmak Városa az örök klasszikus.
2013. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 melanminna válasza:
A Tortúra és a Ragyogás között nem tudnék dönteni. Nagyon jók.
2013. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

17 voltam mikor akkori osztálytársamtól kölcsönkaptam a Cujo-t. azóta eltelt 10 év és azóta is a kedvencem, viszont beszereztem minden magyar kiadású könyvét, és soha nem válnék meg tőlük. szent számomra mindegyik.


ebből adódik ha találkoznék vele, biztosan a Cujomat iratnám vele alá, de hát ez sosem fog megtörténni, inkább csak írjon szorgalmasan..:)

2013. febr. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!