Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Bloggerek! Hogyan csinálhatom...

Bloggerek! Hogyan csinálhatom meg ezt a blogomban?

Figyelt kérdés
Szeretném a blogomba beszúrni azt, hogy a kedvenc könyvsorozataimat kirakom oldalra. Szóval... sok blogon látom, hogy meg tudják úgy csinálni, hogy egy oszlopban fel vannak sorolva a kedvenc sorozataik, és én is szeretnék ilyet, csak az a baj, hogy enyhén szólva is analfabéta vagyok ilyen témában. Tudtok segíteni, hogyan kell?

2013. jan. 29. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést, nem tudnál belinkelni egy ilyen oldalt, akkor könnyebben tudnánk válaszolni.
2013. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Esetleg ha megmondanád melyik oldalon van blogod (blogspot, blogger, Tumblr, stb) akkor az is segítene.

De általában szokott lenni egy olyan opció, hogy oldalt hozzáadhatsz dolgokat, mint pl. a médialejátszó, diavetítés, és akkor itt szerintem szövegdobozt is enged, vagy linkfelsorolást... :D

2013. jan. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én blogspot-ot használok, és ezt az egész ötletet Kelly & Lupi olvas nevű oldalon láttam [link] a Sorozatok címszó alatt
2013. jan. 29. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is kattints az egyik ikonra (mindegy melyikre).


Eljutsz arra az oldalra, ahol ezek az ikonok vannak.

Válaszd ki, hogy melyiket szeretnéd.

Másold ki a kép mellett jobbra látható HTML kódot.

Menj a blogspot kezelő felületére.

Válaszd ki az Elrendezés funkciót.

Az egyik oldalon ott kell, hogy legyen, hogy Modul hozzáadása. Kattints rá.

Válaszd ki a listából a HTML/JavaScript lehetőséget.

Másold be a felugró ablakba a másolt HTML kódot.


Mentés.

És kész.

2013. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves harmadik. Megy a zöld mancs.
2013. jan. 30. 16:05
 6/7 anonim válasza:
Bocsi, hogy itt kérdezem, de én is ilyesmit szeretnék csinálni, viszont sehol nem találok olyat, hogy HTML/JavaScript, amikor rámegyek, hogy modul hozzáadása. Segítsetek!
2013. febr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Jaj, semmi már megvan bocsi!:D
2013. febr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!