Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak nekem az a véleményem,...

Csak nekem az a véleményem, hogy a Csontvárosban (a filmben) nem valami szépek a főszereplők?

Figyelt kérdés
pl: Jace szerintem tök nyomi
2013. jan. 29. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát igen. A főszereplő szemöldöke igen csak érdekes.

Nem kifejezetten az a bajom, hogy rondák a színészek, mert a szépség viszonylagos, de én nagyon nem így képzeltem el őket.

Azért várom a filmet, ha jó teljesítményt nyújtanak, jók lesznek az efektek, talán még kompenzálhatják is a csúfságukat.

2013. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jace-t játszó színész szerintem iszonyú ronda. Azért ha már filmet csinálnak a könyvből akkor legyenek annyira hűek az eredetihez hogy Jace JÓKÉPŰ! nekem kicsit elment a kedvem a filmtől. Olvastam hogy eredetileg Alex Pettyfer (♥♥♥) -t akarták de nem vállalta el :'(

a többi színésszel viszont nincs különösebb problémám. Csak Jace....

Szerintetek a könyvbeli Jace mit szólna hozzá hogy ilyen ronda színész játssza el őt???(kicsit hülyeség de tételezzük fel) Szerintem a helyes kis ironjával szíven szúrná magát...

2013. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szépek a színészek. Főleg a Jace-t játszó, már a Twilight-ban is nagyon tetszett, így én örülök, hogy ő kapta a szerepet. 18/N
2013. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Alex Pettyfer-t én is jobban bírtam volna. Én totál nem így képzeltem el Jace-t, mint aki játszani fogja :(
2013. jan. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyetértéseket. :)Egyébként én sem így képzeltem el őket. Azért várom a filmet.
2013. jan. 30. 17:04
 6/10 anonim válasza:
44%

Tényleg nem a legjobban kinéző embereket választották, viszont az sem utolsó szempont, hogy nagyon jó színészek. Akár hiszed, akár nem, Jamie (Jace) játszott a Twilight-ban is (nem tudom pontosan, melyik részében) szóval nem lehet rossz. Arról nem is beszélve, hogy hihetetlenül sok dolgot tett, hogy megfeleljen a rajongóknak - a film kedvéért megtanult zongorázni, kaszkadőrjeleneteket ő csinálta, a rajongókkal tök jó fej - szóval tényleg el kellene fogadnunk.

Másik téma ugyebár Alex Pettyfer. Tényleg jó srác. Nekem is bejön. Viszont arra is gondoljatok, hogy ő már nem egy 17 éves GYEREKET játszó egyén - ő már tényleg egy férfi. És az sem utolsó szempont, hogy ő nem vállalta a filmet és ő mondta, hogy gyereket nem hajlandó többé játszani.

A többiekkel meg igazán nem tudom, mi bajod. :) (Bár ezt zárójelben megjegyezném, hogy Clary talán lehetne picit kisebb. :'3)

2013. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem csak te gondolod így. A főszereplő csajra rényleg ráfért volna egy kozmetikai beavatkozás.
2013. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hát, én a Jace-t alakító színésszel nem túlzottan szimpatizáltam, mielőtt megnéztem a filmet... Szebb ott sem lett, csak átjött az egyénisége (ha tehetitek, majd felirattal nézzétek, persze csak ha még hátravan) úgyhogy vele is kibékültem. Aki Clary-t játssza lány pedig szerintem gyönyörű :)
2013. szept. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Jace-t játszó színész akármennyire is kedves attól bizony még SÜGÉRFEJŰ marad...Csak nekem tűnt fel a szeme? Ahogy kigúvad...Brrr...
2014. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindketten túlkorosak, és ez látszik is, de ezt már megszoktuk, hogy 30hoz közeli színészek játszanak 17 éveseket...ez van. A kevin gyerek nem illik oda


Ezen kívül a főszereplő csaj rohadtul nem úgy néz ki mint a könyvben a karakterleírás.

Aki lehetett volna helyette az mondjuk Bonnie Wright (Ginny a Harry Potterben), Karen Gillian (Amy a doctor whoban) Liv Freundlich, Kimberly Whalen.

Egyszóval az a tipikus brit/skót/ír típus, sápadt, szeplős, rézvörös, babaarcú. Színészt válogatni nem tudok, de ez a típus.


És a könyvekből eleve egy-egy 3-3 részes tévésorozatot kellett volna csinálni, kb mint ahogy a BBC Sherlock évadjai vannak. Egyszerűen ha nem olvastad a könyvet, kapkodod a fejed hogy most miazisten van, ki kicsoda, mit csinál, és micsoda egyáltalán. Olyan mint egy videoklipp, villódzik össze-vissza, van benne jópár jumpscare, de nem tudjuk meg a történetet rendesen.


Valentine meg túl fiatal. Ahhoz, hogy valakinek 17 éves gyereke legyen (még mondjuk fitatalon, kb. 18-19 évesen is), egy jó erős harmincasnak kell lenni. Jhonantan Rys Meyers még mindig elmegy 25-27nek, egyszerűen nem hiszem el neki hogy ő Lily Collins apja. Emiatt olyan érzésem van, mintha félig meddig azzal a célzattal került volna be, hogy a kislányok nyáladdzanak rá. Ne ez viszont beteg.

Az meg, hogy nem sikerült kihypózni a szemöldökét és nem sikerült egy parókát rátenni, ilyen üdzsé mellett tényleg szánalom. Ezzel pont sikerül elkaszálni az t a szálat miszerint Clary a testvérét a hajáról ismeri meg.

2014. okt. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!