Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyveket tudtok nekem...

Kameko-san kérdése:

Milyen könyveket tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, a Darren Shan Vámpír könyveket olvasom (havonta egy részét veszik meg), de anyu azt mondta, hogy most vehetek mellé egy másikat is, hogy ne unatkozzak a hónap végéig. De nem igazán tudom, hogy mit lenne érdemes.

Ezeket szeretem a legjobban:

Daren Shan-vámpír könyvek

Kendare Blake-Vérbe Öltözött Anna

Karen Marie Moning-Keserű Éberés

Karen Marie Moning-Álom és Valóság

Klasszikus Rémtörténetek


A Twilightot és a Szent Johhanna Gimit ne is ajánljátok, nem fogom őket elolvasni. (Nem tetszik a sztorijuk.)



2013. jan. 29. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ransom Riggs: Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekei

Tea Stilton: A jéghercegnő

Jacqueline Wilson-könyvek

Anthony Horowitz-könyvek

Harry Potter

Szerintem íratkozz be a könyvtárba és a hónap hátralévő részeire kölcsönözz könyveket, sokkal jobb, mint unatkozni...

2013. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az itt lévő könyvtár (falun) eléggé hiányos, ami érdekelt, azt már elolvastam. A városiba meg biztos nem mászkálok. Köszönöm a tippeket!
2013. jan. 29. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Percy Jackson sorozat is hasonló, mint a Harry Potter vagy Darren Shan vámpír könyvei. A kiadó oldalán bele lehet olvasni az első fejezetekbe, szóval nem is kell zsákbamacskát vennetek.
2013. jan. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2013. jan. 30. 08:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Laini Taylor - Füst és csont leánya

[link]

2013. jan. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!