Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna gimi. Aki...

Avrilfan kérdése:

Szent Johanna gimi. Aki szereti ill. nem szereti Arnoldot, miért szereti ill. nem szereti őt? (én utálom, +sok választ kérek! )

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 10:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%

Nekem pl az egyik kedvencem :) egyrészt azért szeretem mert okos, nekem alapból fura hogy egy magániskolában ami nyilván fizetős, ennyire nem tanul senki :)

de elsősorban azért, mert ő az egyetlen aki próbálja Renit a földön tartani, mert az már tényleg szánalmas h mikor Arnold Párizsból telefonál, nem képes másról beszélni mint Cortezről... Meg korábban is mikor még otthon volt, egyszerűen nem volt más témája, ez meg rohadt idegesítő lehet. Arnold volt az egyetlen értelmes aki kérte hogy ne hagyja már hogy hülyére vegyék, mert azért Cortez ezt csinálta jó ideig.

2013. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem egy arrogáns bunkó, és kisajátította magának Renit, pedig semmi joga nem lett volna hozzá.

Vegyük példának, (bár itt Reni volt ostoba) a negyedik kötetben C szülinapját. Jó, az tényleg kedves volt, hogy elment Renihez, de csak miatta nem jöttek össze a hőseink már abban a kötetben, vagy hamarabb. Tudom, hogy akkor nem lenne meg a regény varázsa, de szerintem ennek az örökös "reni-depi" szindrómának az egyik oka Arnold volt

2013. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
68%
Dettó, mint az első válaszoló.
2013. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Kata 2000 ***** válasza:
81%
Én kedvelem. Nagyon is. Szerintem megfontolt, és okos. És ha azért utálod (kérdező) mert ellenezte azt, hogy C. és R. összejöjjön, azt csak azért tette, mert nem tudja, hogy milyen Cortez, és Arnold nem szereti az ilyen fajtájú fiúkat. Én mind a két fiút szeretem, és megértem.
2013. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
64%
Én a sorozat elején még szerettem, mert nagyon kedves volt és bírtam is, többnyire mindig kiállt Reni mellett. A végére viszont megutálltam, mert visszagondolva, ha Arnold nincs, akkor Reni talán már az első részben ott állhatott volna Cortezékkel az udvaron és a menők közé tartozhatott volna, bármilyen stréber is volt. Nem azért utálom, mert sokáig miatta nem jöttek össze, hanem mert mindig rászállt Renire és a hetedik résznél a szalagavatón is nagyon durva volt. Mi az, hogy Reni rossz irányba változott a barátai miatt? Azok miatt a barátok miatt, akik egykor Arnold barátai is voltak? És még rengeteg ilyen eset van, de most nem részletezném...
2013. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
50%
Arnold bunkó. Mondjuk, én sejtettem, hogy szerelmes Renibe, mert ha nem lenne/lett volna belé szerelmes, nem hiszem, hogy ennyire védte volna Corteztől. :/ Háát, gyakorlatilag, ő egy akadály Reni és Cortez között. Egy baromi nagy akadály. Inkább mondta volna meg Reninek, hogy tetszik neki (és nem csókolja meg) mert akkor Reni talán nem így viselkedett volna Cortezzel. :( Az 5. kötetben, már nem volt ott Arnold, és lám, már össze is jöttek. :)
2013. jan. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
köszike még jöhetnek válaszok. :D
2013. jan. 31. 13:28
 8/34 anonim ***** válasza:
51%
Én már az elején is gyűlöltem. Az én szememben egy bunkó, nagyképű (bár lehet, hogy okos, de ez ma már nem elég) és kisajátító fazon volt, aki nagynak gondolta magát, mert okos. Az oké, hogy van esze (nem is kevés), de kézzel-lábbal Reni és Cortez kapcsolata ellen harcolt, holott hol volt neki "joga" beleszólni a másik akármilyen életébe? Lehet féltékeny Cortezre, meg harcolhat Reniért, de a francba is, azt úgy kell elintézni, hogy az eltiltja őket a egymástól, amikor csak tud, besértődik, hogy ezzel is magára vonja a figyelmet. Akkor "harcolt" volna meg érte, tisztességesen, de ez egyáltalán nem volt jó megoldás.
2013. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
68%

Jaaj, csak fogtam itt a fejemet... :)

A népszerű fiúk bizony kihasználták Renit. Vagy baráti szeretetből egrecíroztatták folyamatosan a lecke miatt? Reni meg belement, és minden szavukat leste. Arnoldnak annyira igaza volt, hogy az már fájdalmas. Reni nem is látta, hogy mennyire kihasználják. Hiába érdekelte Cortezt, nem kellett volna ilyennek lenni vele. Mert ha valaki itt bunkó volt, az Cortez. Ellenben Arnold mindig ott volt vele, szemmel láthatólag sokkal több közös témájuk volt, sokkal inkább egy húron pendültek, a 4. könyvben is megemlítette, hogy Arnold a lelki társa. Tudom, hogy kicsi az esély, és ez esetben lázadás törne ki, de én még mindig reménykedem, hogy valahogyan Arnold mellett köt ki végül.

2013. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
27%
Az elején sem kedveltem, de a végére (a 3. kötettől) már kész voltam tőle. Okoskodik MINDENRŐL és mindig elszakítja Renit a többiektől. Amúgy a házit a Reni szívesen adta oda mindig. Nem is kérték volna. SOHA nem használták ki.
2013. febr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!