Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna gimi. Aki...

Avrilfan kérdése:

Szent Johanna gimi. Aki szereti ill. nem szereti Arnoldot, miért szereti ill. nem szereti őt? (én utálom, +sok választ kérek! )

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 10:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
42%

02-02 10:31

02-02 16:53

Amúgy mindkettőtökkel egyet értek! :)


"Örültem, hogy elment Franciaországba..."

Most komolyan? Rengetegen írták ezt. De az ilyen lányokat már komolyan nevetségesnek tartom. Oké, megértem, hogy szeretitek Cortezt, mert menő, és nem olyan rossz srác... De akkor is! Szerencsétlen Arnold, hálát adnék az égnek ha ilyen barátom/pasim lenne, mint ő. Ha valaki szerelmes belétek, és végül is "birtokolni" akar titeket, aztán elmegy külföldre... Örülnétek? El sem bírom képzelni mekkora éretlen kis bunkók tudtok lenni. :/ Mintha megerőszakolta volna Renit, vagy nem is tudom, hogyan viselkedtek... 14/l

2013. febr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 bogcsika22 ***** válasza:
62%

szerintem ez tok rendes tole hogy segit reninek meg jo baratja csak hat szerelmes lesz Renibe ami miatt tonkre megy a baratsaguk.meg azt akarja hogy ne jarjon cortezzel (bar ha szerelmes Renibe ez teljesen egyertelmu)meg mondja hogy ne akarjon olyan lenni mint cortezek kozben meg arnold nem is ismeri igazan cortezt. meg amikor mar jarnak arnold egyatalan nem orul neki,meg a hetedik reszeben gonosz renivel meg cortezt kritizalja (mondjuk cortezt amugy se kedvellte)

amugy en nem szeretem Arnoldot.

2013. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem vegyétek figyelembe, hogy a 8. részben sok minden ki fog még derülni. Mivel ez Reni naplója, azt olvassuk, amit ő gondol, nem azt ami történt,tehát a valóságnak csak azt a részét amiről ő tud. Arnold és Cortez között nyilvánvalóan voltak viták, amiket nem ismerünk, ráadásul valljuk be, hogy Cortez általában akkor bunkó Renivel amikor Arnold képbe kerül, és Reni ugyanígy bunkó Cortezzel amikor Edina, Móni képbe kerül.(ő sértődött be először Cortezre, hetekig nem szólt hozzá, amikor azt hitte jár Edinával.) Arnold előítéletes, olyantól védi Renit ami nem létezik, és amitől Reni boldog lenne.
2013. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
36%
Utálom. Úgy irányítja Renit ahogy Arnoldnak legyen jó(Cortez úgy irányítja hogy Reninek legyen jó)és elhiteti vele hogy Cortezék társosága rossz és nincs személyiségük. Azt mondja hogy Renire rossz hatással lenne Cortez pedig nem is ismeri. örülök hogy elment..
2013. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó... Te is de hülye vagy. :D
2013. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
84%

Aha... Szóval Cortez és Arnold felváltva irányítják Renit, csak Cortez a jó, Arnold a rossz irányba...- Ez csak szerintem hülyeség egy önállósodó lány esetén?

Mellesleg pedig nem hinném, hogy Arnold rosszat akart Reninek, míg Cortez önzetlen volt vele mindig is. Itt inkább az a baj, hogy Arnold bele merészelt szeretni abba, akibe Cortez. Hát, kapjatok a székhez, bocsánatos bűn.

2013. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 cirmitanyagarfild ***** válasza:
100%

Szerintem nincs igaza annak aki ezt a kommentet írta:Imádom Arnoldot, sokkal jobban, mint Cortezt, ezért is nem szeretem igazán a Szent Johanna Gimit. (hűha!).

De komolyan... Egyetértek az első válaszolóval. Arnold szerintem rohadt értelmes gyerek, és nagyon aranyos. Kicsit fura a stílusa, de engem egy másodpercig sem zavart. Megértem őt, én sem igazán kedvelem Cortezt, úgy őszintén szólva. Haha :D Persze, azért nagyon túlreagálta a dolgot, de mégiscsak szerelmes Renibe! Veletek nem volt olyan, hogy akibe beleszerettetek elkezdett járni valaki mással? Nem tudom, ti hogyan fogadtátok volna, de én teljesen Arnold mellett állok. És amúgy már a legelső kötetnél ő volt a kedvencem. :) Nekem tetszik a stílusa, és szerintem más körülmények között tudott volna a jó irányba változni. 14/l


Reni mindig is barátként gondolt Arnoldra. És Arnold tisztában volt vele hogy r szerelmes c-be én a helyébe gyorsan össze szedtem volna minden bátorságom és elmondtam volna az igazat.Amúgy egy kicsit Arnold is kihasználta Renit csak ő azt hogy könnyen megbocsájtott. Amúgy Ricsi Cortez meg a többiek meghálálták többször is.

2013. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
52%
Én nagyon szeretem Arnoldot! Mindig kiállt Reni mellett. Mindig ott volt amikor Reni Cortez miatt sírt és nem mondta hogy "én megmondtam". Én mondjuk Cortezt is szeretem...de Arnold az igazi. És nemcsak, hogy kiállt Reni mellett senkivel sem bunkóskodott soha. És eggyáltalán nem kérkedett azzal, hogy ő ilyen okos. Imádom!
2013. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 rebuuuus:-) ***** válasza:
44%
én az első részben még kedveltem Arnoldot, de idővel megutáltam. Főleg a negyedik részben. fúúúúú, az durva volt. mármint úgy értem, hogy reni egész végig vele volt, mert ugye tudta hogy arnold elmegy franciába. és ő ráadásul kisajátította magának renit, pedig szerintem a többiek szívesen megismerkedtek volna vele úgy igazán, csak hát nem tudtak, mert arnold mindig renin lógott. szinte mindig belekötött cortezbe vagy tett rá egy bunkó megjegyzést amikor hozzá szólt renihez. komolyan, én már a fejemet fogtam, hogy hogy lehet valaki ennyire arrogáns és szemét. másrészt pedig igazán megmondhatta volna reninek hamarabb is hogy szerelmes belé,mondjuk ezt a vak is láthatta volna, és akkor talán összejöttek volna és reni nem törte volna magát cortez miatt. mondjuk ebbe még belegondolni is rossz. és még valami: igaz hogy sokat tudtak beszélni a könyvekről meg e beatlesről meg mittomén miről... de reni soha, de soha nem tudott arnolddal cortezről meg az érzéseiről beszélni, mert arnold önző volt és ez nem is érdekelte, pedig tudta hogy reninek ez fontos.
2013. márc. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Volt már nektek valaha is fiú barátotok, Arnold-ellenesek? Ilyen erővel az összes haverom beképzelt bunkó, mert nem akar velem fiúkról beszélni, és az összes srác, aki tojik a fejemre jó fej, mert nem akar kisajátítani.
2013. ápr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!