Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol adhatom ki a regényemet? 13/L

Hol adhatom ki a regényemet? 13/L

Figyelt kérdés

Elég sokat foglalkoztam vele, meglehetősen jónak tartják a stílusom (felnőttek is), érettebb vagyok a kortársaimnál.

418 oldal, még finomítok a szövegen, csiszolok rajta. Egy éven át írtam. Szeretném kiadatni, de nem tudom, hol. Segítenétek légyszíves? A válaszokat előre is köszönöm.



2013. febr. 1. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Sehol nem fogják ilyen fiatalon kiadni, a magyar könyvesboltok ugyan is iszonyúan válogatósak, és ha a felnőttek nem szakmai (tehát nem irodalomtanárok, vagy nem dolgoznak kiadónál) szemmel értékelték, ne legyél magadban biztos, inkább nézd a pályázatokat, pl az aranymosást - nézd meg mennyit kell az oda feltöltöttekhez képest fejlődnöd.
2013. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

És nem csak válogatósak, hanem nem kockáztatnak egy új íróval.

Reálisan nézve tízből tízen olvasatlanul visszaküldenék.

2013. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Privátban írok két kiadót Neked:)
2013. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*3-at:):) a 3. utólag jutott eszembe:) :$ ^ ^
2013. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

(Egyébként mindegyik ismert író volt egyszer kezdő)

2013. febr. 1. 16:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Magánkiadásban kiadható bármi, jogok is nálad maradnak.


Nem tudom mit kell tenni ahhoz hogy ilyen kiadás esetén "valakire felfigyeljenek", de a hírleveleikben ehhez is adnak tippeket.

2013. febr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ők is hasonlót csinálnak.

2013. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 3. 13:01
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A magán kiadás tényleg megfelelő, és sok sok könyvkiadó van. De vannak olyan kiadók, amik elvileg bármit kiadnak. Esetleg ezeknél próbálkozhatnál. :) De ha elmondanád milyen témájú a könyvet, többet is segíthetnék. Amúgy meg vannak ilyen írói pályázatok, ahol elvileg ha elég jó akkor kiadják a könyved. De ezt nem 100%-ra mondom. :S És szerintem igenis kiadhatják a könyved, csak higgy is benne, mert ha egy 10 évesnek kiadták, neked ne sikerülne? :)
2013. febr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi:) még gépelem, de nemsokára kész vagyok. (nemrég adták ki a 13 éves Szűcs Vanda regényét, úgyhogy talán nem olyan reménytelen a helyzet)
2014. febr. 3. 10:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!