Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol adhatom ki a regényemet? 13/L

Hol adhatom ki a regényemet? 13/L

Figyelt kérdés

Elég sokat foglalkoztam vele, meglehetősen jónak tartják a stílusom (felnőttek is), érettebb vagyok a kortársaimnál.

418 oldal, még finomítok a szövegen, csiszolok rajta. Egy éven át írtam. Szeretném kiadatni, de nem tudom, hol. Segítenétek légyszíves? A válaszokat előre is köszönöm.



2013. febr. 1. 13:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok! :D 14/F

Melyik kiadónál adták ki azt a Szűcs Vandát?

2014. máj. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Huh nem tudom :D De lehet hogy magánkiadás volt!

Nem baj, majd lefordíttatom keresztanyámmal és kiadatom Amerikában. Ott a kiadók tudják hogy mihez kezdjenek a könyvekkel. Jössz Te is? :D

2014. máj. 20. 21:31
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Amerikába? XD Simán!
2014. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet az irodalomtanár(/nő) közelébe kell férkőzni és indulhatsz versenyeken, esetleg ha van irodalmi tapasztalatod lehet könnyebb lesz én 2 hete nyertem média versenyt és a tanár egyik kedvence vagyok 13/f. a kreativitás sem árt...
2014. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Phühh. A tanárnőnk olyan ambiciózus, amilyet én még nem láttam. Annyi házidolgozato, dolgozatot irat, hogy egyáltalán csoda az, ha alszik...
2014. máj. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!