Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ìrtok regényt? Vázolnátok...

Ìrtok regényt? Vázolnátok a regényeteket nagy vonalakban?

Figyelt kérdés

Beszélgessünk a regényírásról. Milyen műfajban írtok? Vázoljátok a történeteket nagy vonalakban? Ìrjatok nyugodtan a karaktereteitekről, adjatok ötleteket, tanácsokat, hasznos oldalak linkjét...

Segítsünk egymásnak a regényírással kapcsolatban! :)



2013. febr. 1. 13:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És igen, ettől többet nem mondok én sem :) (előző vagyok) Elég sok meló van benne, nekem nagyon fontos, és azt akarom, hogy az enyém maradjon, ne legyen belőle egy koppintós blog, stb. Az egyik előzőnek címezve: ha te is írsz, tudhatod, hogy nem két másodperc alatt lesz kész. Nem elég egyszer megírni. És itt senki sem mondta, hogy olyan nagy író, v hogy ki akarja adni. Senki, semmi ilyet nem mondott.
2013. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én a történetemről nem mondok semmit, de azt a tiéddel kapcsolatban közölném, hogy a tény az tény, tényleg sablonos. Javításként, olvass George R.R. Martin könyveket(elsősorban Tűz és Jég dalát, kedvenc könyvem). Régen mindent elolvastam, de mióta ennek az első részével végeztem, azóta nagyon válogatós lettem, nagyon kevés könyvre mondom azt, hogy jó, vagy legalább olvasható... :)
2013. febr. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok, a lényeg lemaradt: Ebből rá lehet érezni, hogy milyen is a jó könyv...
2013. febr. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!