Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki szereti még rajtam kívül a...

AM33 kérdése:

Ki szereti még rajtam kívül a Ponyclubos könyveket?

Figyelt kérdés

#ifjúsági regény #szkennelés #Ponyclub-os könyvek
2013. febr. 6. 07:06
 1/7 anonim válasza:
hát én!!!
2013. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Ponyclub-tól olyan könyvet kaphatunk, melyek egész jók, de nem okoznak maradandó élményt.

Elolvasom, tetszik is - mondjuk úgy ; elmegy..

2013. febr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én szerettem, bár már kinőttem őket:)
2013. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy széria tetszett, amiben egy nagyon szép lány volt és az ment mindig valami lóbarátnak segíteni és valami arany haja volt, vagy ilyesmi, azt hiszem. De miután volt egy rész, ahol egy keselyű kotorászott a döglött ló hasában (talán még le is volt rajzolva, nem tudom), valahogy elment tőle a kedvem és azóta már ki is nőttem.
2013. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem a Heartland-sorozat okoz még a mai napig is maradandó élményt, volt néhány egyedi könyv is: pl. a Problémás ló, A félelem szorításában, Az idegen musztáng.
2013. febr. 7. 07:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Az asszem az Őrangyal-sorozat volt :)

Kérdező, a Heartland szerintem is jó volt :) Talán a legjobb ..tudtad hogy az alapján sorozatot készítettek, és adták az M1-en? Hétfőn volt az utolsó rész, 6-ik évad. Remélem új évad miatt szünetel :D

2013. febr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem is a Heartland tetszett a legjobban. Tudok a sorozatról, de valahogy a film nem volt számomra olyan lebilincselő, mint a könyv, főleg, hogy még az eseményeket is másképp dolgozta fel a rendező.

Az Idegen musztáng és az írónő többi könyve is nagyon leköt.

2013. febr. 8. 07:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!