Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek jól ír ez a lány?

Szerintetek jól ír ez a lány?

Figyelt kérdés

Blog: [link]

Mert sztem nagyon-nagyon nem. A történet túlspilázott, unalmas, az íráshoz semmi tehetsége. Vagy velem van baj, vagy vele.

Ui.: Őrült Twilight-fanok kíméljenek!!!



2013. febr. 6. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
csak belenéztem, de kb csak párbeszédekből áll az egész :D nagyon bénán ír szegény.
2013. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem ír jól.

Az már más kérdés, hogy hány éves lehet és a korához képest milyen minőségű írás várható el tőle.

2013. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is írtam kb 8 éves koromtól kezdve. Ez a kislány max 10 szerintem, legalábbis a képen annyinak néz ki. De kéérlek, akkor ne tegye közzé! Én sem raktam fel a blogspotra a 8 évesen rt szösszeneteimet
2013. febr. 6. 15:56
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha fel akarja rakni, felrakja. Mi közöd hozzá, úgy mégis? Ha nem tetszik, ne olvasd.
2013. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
én a véleményedet kértem a blogról, nem azt, h mi közöm hozzá. És akkor te meg ne válaszolj a kérdésemre, ha nem tetszik
2013. febr. 6. 16:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kataszrófálisan rossz
2013. febr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ő van a képeken, így az alapján ítélni nem túl pontos. A lány a képeken Mackenzie Foy.
2013. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hülye nem vagyok, a profilján néztem a képet :D
2013. febr. 6. 18:51
 9/14 anonim válasza:
45%
Nem kell mindjárt leszólni az irót,a leghiresebb irók is elkezdték valahol,Ámbár én nem vagyok költö de én kicsit másképp fogalmaznék,hamár az ember jár valamerre,nem árt a környezet bemutatása,az emberek bemutatása,a történet felvezetése,stb nem mindjárt a lényegbe belevágni,De mindenképp dicséretes hogy próbálkozik kibontakozni az iró palánta!:D
2013. febr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Van akinek tetszik. Van akinek nem!!
2013. febr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!