Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Várhatólag mikor jelenik meg...

Lili-anna kérdése:

Várhatólag mikor jelenik meg Becca Fitzpatrick Finale című könyve?

Figyelt kérdés
Egyszerűen imádom a Csitt-Csitt könyveket, már mind a hármat kiolvastam és alig várom a negyediket, bár sajnos az már tényleg a vége lesz. Na, mindegy, majd elolvasom többször. Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy nem tudok semmit sem a várható megjelenésről, vagy arról, hogy egyáltalán angolul kiadták-e már. Valószínűleg már igen, mert mintha már láttam volna valamit az egyik könyvrendelős oldalon, de lehet, hogy csak előzetes ajánló volt, nem tudom. Magyarul viszont nem találtam semmi infót. Ha valaki tud valamit erről, nagyon megköszönném, ha leírná!

2013. febr. 10. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
angolul már akkor kiadták, mikor nálunk a Silence-t.. nem tudom én sem, hogy mikor jön magyarul .:/
2013. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem már le fordították a magyar rajongók!:) ha valaki tud linket, akkor megdobhat vele privátba!:)))
2013. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Folt .. ANGYALOM >>> válasza:
en is elolvastam mind a 3 reszet mar .. de jo volna ha megvolna a negyedik is .. ha valakinek megvan magyarul ..atkuldene ? Legyszii >>!!
2013. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Angolul már láttam a könyvet egy londoni áruházban, mikor még nálunk alig jelent meg a harmadik része, úgyhogy szerintem már nem sokára jönnie kell a negyedik részének!!!
2013. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!