Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok mondani olyan oldalak...

Tudnátok mondani olyan oldalakat amik segíthetnek a könyv írásban?

Figyelt kérdés

Linkeket kérnék. Persze nagyon, nagyon szívesen fogadok tőletek is tanácsot. :)


Válaszokat előre is köszönöm :)



2013. febr. 11. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


de az írók legfőbb tanácsa akkor is csak az olvasás, mert fejleszti a képzelőerőt, ami ugyebár nem árt egy írónál, bővül a szókincs, rögzülnek a szószerkezetek, és a helyesírás is ezzel javítható

2013. febr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Köszönöm!! Ezt az oldalt már olvastam és a legjelentősebb oldalát elolvastam. :) Rengeteget olvasok, így ezzel nem lesz baj. :) Megy a zöld tappancs :)


Nos kérnék még linkeket mástól is.

2013. febr. 11. 09:29
 3/6 kogazo válasza:

[link]

[link]


( mindegyik link jó, csupán tegyél egy "l" betűt a . és az y közé

2013. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi?? Kérlek linkeld be rendesen! Nem értem mit mondasz :(
2013. febr. 11. 15:03
 5/6 Solonariwan ***** válasza:

Mondok neked két dolgot, remélem segitek neked.

Olvass rengeteg, figyelj oda, és iráskészségedet legjobban úgy tudod fejleszteni, ha irsz, irsz, irsz. Meglátod, minél többet irsz, annál jobban fogsz fejlődni. Eleinte nagyon bénán és gyerekesen irtam, de azóta is folyamatosan "fejlődök", látom magaman, hogy egyre jobb a kezdéshez képest. Neked is ezt ajánlom.

2013. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. márc. 8. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!