Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King rajongók! Mit...

Stephen King rajongók! Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok, lány. Nem visel meg lelkileg a horrorisztikus írás, de mégis laikusként kutakodok még ebben a stílusban.

Stephen King könyveit nézegettem. De félek belekezdeni bármibe is. Ajánlás? Mivel kéne kezdenem?

:)



2013. febr. 12. 15:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
bármelyikkel ... nekem mind megvan és nagyon bírom
2013. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A Ragyogás-t ajánlom.


( Ha esetleg más író is érdekel, akkor olvass Dean R. Koontz-ot. Szerintem az ő könyvei kevésbé vontatottak, mint King-é)

2013. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld ki az egyik rövidebb regényét, tudom ajánlani a Carrie-t, a Cujot. A ragyogás is remek, de ha nem jön be a stílusa, akkor szerintem ne kezdj bele egy hosszabb műbe.
2013. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagy rajongó vagyok, olvastam minden könyvét ami magyarul megjelent :) szerintem is kezdd a rövidebbekkel, Állattemető, Ragyogás, Carrie. Aztán ha tetszik (és biztos hogy fog) akkor jöhetnek a hosszabbak, szerintem a legjobbak a Duma Key, a Búra alatt, az Az, de mindegyik nagyon jó :)
2013. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak novelláskötetei is:

Éjszakai műszak (ez a kedvencem)

Csontkollekció

Rémálmok és lidércek

Minden haláli

2013. febr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Gabeszkocka99 válasza:
100%

Ragyogás!!!!!!!!!!!

Mindenféleképpen olvasd el (13 éves fiú vagyok),letehetetlen!

2013. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

rajongó vagyok. minden magyarul megjelent könyve megvan. most épp az újat olvasom. 11/22/63


szerintem Cujo, Állattemető, Carrie, vagy Ragyogás,Tortúra ezekkel érdemes kezdeni. nekem személy szerint a Cujo lett a kedvencem:)


26/N

2013. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A Cujo-ról azt hallottam nagyon durva...

Most döntő Ragyogás és Állattemető között.

:)

2013. febr. 14. 19:02
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Állattemető kicsit parásabb, Ragyogásnak viszont jobb a sztorija :)
2013. febr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az ajánlásokat! :)

Először egy novelláskötetbe nézek bele, s ha nem futok el sírva egy közeli sarokba, ahol remegni kezdek és magamban motyogok, belekezdek a Ragyogásba. :))))))))

Mindenkinek köszönöm a segítséget!

2013. febr. 15. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!