Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Benneteket érdekelne egy...

Benneteket érdekelne egy ilyen könyv? (több lent)

Figyelt kérdés

Szóval, arra gondoltam, hogy írok egy könyvet.

Fő témája a humor.

Az osztályomról szólna. Mivel nálunk sok a hülyülés, viccelődés, arra gondoltam, hogy ebből lehetne írni egy humoros könyvet.

Nem igazán tudom elmagyarázni, hogy mi van nálunk, mert ezt látni kell! XD

Az osztálytársak neveit elváltoztatom.

Semmi fantasy, semmi romantika. Csak és kizárólag HUMOR.

Olyan napló "szerű" lenne.

Benneteket érdekelne?



2013. febr. 13. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Engem nem érdekelne.


"Nem igazán tudom elmagyarázni, hogy mi van nálunk, mert ezt látni kell!" ezek alapján az jön le, hogy akkor köynvben se lenne hatásos. Lehet, hogy ami számodra, számotokra vicces, az másoknak unalmas, erőltetett, humortalan... Ezt meg kell vizsgálni több szempontból.

Mivel azt írtad, hogy a humorról szólna, nem lenen benne más, ezért 150-300 oldalon keresztül az menne, hogy ezen a napon ez volt az ökörködés, ezen ez, azon meg az... Ez cask akkor működne, ha alaposan megismerkhetnénk a szereplőket, mindegyik egyedi és jól megírt jellem lenne, továbbá ha lenne legalább a későbbiekben egy oylan szál, amire mindenkit rá lehetne fűzni.

2013. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is!!!!

Ha jól megcsinálod és nem cicomáznád túl hülye romantikával (értem úgy, hogy cseppet sem hajazna a szentjohannagimire), plusz jó is a humorod... akkor én vevő vagyok rá :))

2013. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 AccountManagerkovács ***** válasza:
100%
Nem hangzik rosszul. Szerintem vágj bele!
2013. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 rajcziz ***** válasza:
100%
Nem olvasnám el, de egy kérdés. Ha nem tudod elmagyarázni, miről van szó, hogy akarod leírni?
2013. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értenem az első válaszolóval. De ha egy történetet építenél az osztály humora köré, nem valami olyat, ami elviheti egy teljesen más irányba, lehet, hogy elolvasnám. Lehet. Előfordulhat, hogy kicsit nehezen működne a dolog, és a felénél már kedved sem lenne hozzá.
2013. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kávétejszín ***** válasza:
100%

Te vagy ma kb. az ötödik, aki ilyen kérdést ír ki. SzjG-szagú az egész. Uncsi lesz, ha minden könyv ugyanarról fog szólni... Egyébként jogos: ha nem tudod elmagyarázni, mert látni kell, akkor nem fogod tudni leírni...

Naplószerű: ezt is már megcsinálta más.

Ezekből a történetekből mindig csak az elsőnek van hatalmas sikere. Az elsőt már megírták, kiadták.

2013. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne. Plusz szerintem meg se tudnád igényesen írni, a stílusodat elnézve.
2013. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem speciel nem érdekelne. A kérdésed (és kifejtésed) olvasva szinte biztos, hogy sosem kezdenék bele a könyvedbe... de még ennek ellenére is bátorítani tudlak, hogy fogj bele! :)

Mindig van legalább egy ember, akinek tetszik az, amit csinálsz. Akkor pedig már volt értelme az egésznek!

2013. febr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok,


Ha csak egy kicsit hajaz a Tanár úr kéremre, engem akkor is megvettél rá, ha gyatrán fogalmazol :)


Diákkori hülyülések? Nem kell összefüggő történetnek lennie, röpke sztorik egymás hegyén-hátán és én már jól szórakozom :)


Fogj bele és meglátjuk, mi kerekedik ki belőle :)


SZJG és sablon naplóregény biztos nem :)

2013. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem érdekelne. Kit érdekel egy hülyülő osztály? Ilyet legfeljebb akkor olvasnék el, ha Rejtő vagy Terry Pratchett írná.

Tizenévesek naplószerű agymenéseinél még az is jobban érdekel, hogy hogy penészedik a fal a pincében.

2013. febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!