Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Assassin's Creed könyveknek...

Az Assassin's Creed könyveknek mi a sorrendje?

Figyelt kérdés

Nem játszottam még a játékkal és valószínű nem is fogok mert nem fut a gépemen..:/ De könyvben szívesen elolvasnám mert nagyon érdekel de nem tudom hogy hogy van a sorrend..:/

Valaki megtudná írni nekem?:)



#könyv #Assassin’s Creed #könyv sororzat
2013. febr. 15. 11:42
 1/5 NagyD1990 ***** válasza:
100%

Megjelenés szerint: Reneszánsz, Testvériség, Titkos keresztesháború, Jelenések

A játék történései szerint, legalábbis a játékok ezt a sorrendet követik: Titkos keresztesháború, Reneszánsz, Testvériség, Jelenések

2013. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm :) és melyik sorrendben lenne jobb olvasni?:D

Mert gondolom ha megjelenés szerint olvasom, akkor kimaradnak dolgok, vagyis azokat később tudom meg és akkor az előzményeket nem tudom meg..:/ de ezt nekem kell eldönteni akkor hogy hogy akarom olvasni..:D na mindegy :D köszi még egyszer hogy segítettél:)

2013. febr. 15. 12:46
 3/5 NagyD1990 ***** válasza:
igazán nincs mit. szerintem olvashatod megjelenési sorrendben. elvégre nyilván nem mindenki fogja megvenni ezeket a játékokat. amúgy még 2012 év vége felé megjelent egy újabb kötet, de Magyarországon még nem került forgalomba. fogalmam sincs, hogy mikor lesz itthon, de szerintem kifogják adni, ha az eddigi négy kötetet is meglehet vásárolni könyvesboltokban.
2013. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is megjelenés alapján kell olvasni(tapasztalatok alapján). plusz most kijött az 5. kötet, az Árulás.
2013. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
már majdnem kiolvastam az 5ik könyvet az Árulás-t!
2013. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!