Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent Johanna Gimi. Mit...

Szent Johanna Gimi. Mit gondoltok h fog folytatódni?

Figyelt kérdés

Szent Johanna gimi 8-Örökké. Mi lesz a történetnek az alapja?! ti h képzelitek el ? happy end?

(negatív komikat nem kérek )



2013. febr. 15. 21:03
 1/8 Timi124 válasza:
Szerintem iden jólesz a vége de már nagyon várom
2013. febr. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó lesz a vége,mert az milyen lenne már,ha a vége rossz.:(Szóval remélem hogy jó lesz a végeeeee!!!!!!!!!!!!!<3 SzJG <3
2013. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem Reni reménytelenül romantikus fugara,éppen ezért bármi is történjék együtt maradnak C.-vel.:)
2013. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát. Nem sokára megtudjuk. Biztos Zsolti jön majd a vicceivel. Ricsi a kémiatudományával. Reni egy csomó könyvvel. Szerintem lesz benne most egy kicsi Arnold is. Corteznek lesz új nyelvvizsgája. Virág kutyájának új nevet ad. Kinga és Dave romantikázik. Gábor és Kata pedig... nem tudom, de velük is lesz valami.

És hát ki ne felejtsük Máday-t. Ő ki lesz akadva a 12.b-től:D

2013. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bogcsika22 ***** válasza:
csak reni meg cortez ne szakitsanak meg ricsi meg virag se es Arnold ne jojjon visza esetleg ha nem lesz olyan bunko.
2013. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Reni elmegy Párizsba a végégn, Crtez meg Amcsiba... én nem így szeretnéém, de Leiner Laura mondta, hogy az érzékenyek sírni, a nem érzékenyek dühöngeni fognak, ezért szerintem szomorú lesz a vége... Reni döntésében Arnoldnak nagy szerepe lesz, és szerintem Ricsiről valami nagy dolgo fog kiderülni.. Vagyis az író azt mondta meg fogunk lepődni valamin, és a 7.könyvben utal rá, h van vele vmi (amikor máday mondta, h rég ki lenne rúgva ha... és itt nem foltatja..) Lesz egy kis viki és Reniéken kívül, szerintem Virágék szakítanak, vagy ha nem akkor csak összevesznek (az író mondta, h 2 kapcsban is nagy változás lesz) De ezek mind elméletek... a igazán remélem, hogy nincs igazam :((
2013. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,de én is remélem,hogy nincs igazad :((!!!2.válaszoló voltam.
2013. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Márciusban megtudod az mindjárt itt van...én is kíváncsi vagyok de nem kell annyira sürgetni hisz ezzel vége...
2013. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!