Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani nekem...

Tudnátok ajánlani nekem angyalos könyveket?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Angel Beats!
2013. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 FannaL ***** válasza:
Angyal fény, van neki folytatása is szóval sorozat. :)
2013. febr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszii!! Várom még a válaszokat.Jelenleg nem igazán találtam könyveket szóval bármilyen angyalos fantasy könveket!
2013. febr. 17. 22:37
 4/11 anonim ***** válasza:

Csitt, csitt

[link]


Fallen (Ez nem az a könyv, ami alapján a hasonló című sorozat készült. Sokan összekeverik.)

[link]

2013. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Cassandra Clare: Az angyal

nem igazán angyalokról szól, de nagyon nagyon jó.

2013. febr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nalini Singh: Angyalszárny

Angyali vadász sorozat 1-4:)

2013. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az Angyali vadász sorozatot és a Csitt Csitt -et már olvastam.Azért köszi! A Fallen-nak meg utánanézek! Remélem azért tudtok ajánlani angyalos könyveket
2013. febr. 18. 21:12
 8/11 anonim válasza:

Heló ajánlom figyelmedbe Komfortos mennyország: Susie tizennégy éves. Üldögél a kilátóban, a maga kis mennyországában, és visszaemlékezik a halálára. Susie-t megerőszakolta és meggyilkolta a szomszéd. Családja csak annyit tud, hogy eltűnt, és visszavárják. A rendőrség nyomoz. A szomszéd eltünteti a nyomokat. Az élet megy tovább.

A kérdés persze éppen ez: hogyan megy tovább? Hogyan birkózik meg két szülő a lánya elvesztésével? A tizenhárom éves húg a nővére hiányával? Megérti-e négyéves öccse, mit jelent az, hogy elment? És megbékél-e Susie azzal, hogy csak nézheti őket?

Csodálatos, felemelő könyv Sebold regénye, amely egy tizennégy éves kislány tiszta szemével figyeli a tragédiát és a gyógyulás folyamatát, az ő hangján kommentálja az emberek megmagyarázhatatlan viselkedését, és az ő bölcsességével veszi tudomásul, hogy csak úgy lehet itt a Földön élni, ha egy kicsit megtanulunk felejteni

(Igaz én nem olvastam de sok jót írtak róla .A műtől nem kel megijedni nem erőszakos kaszabolós olvasmány még ha annak is látszik)

2013. febr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszii
2013. febr. 23. 14:51
 10/11 anonim válasza:
Szerelmem egy angyal
2017. nov. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!