Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Stephen King könyvet...

Melyik Stephen King könyvet ajánlanátok egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
szeretnék tőle olvasni, mert még ne ismerem. azt tudom h horrorokat(??) szokott írni, de esetleg vannak inkább krimis könyvei is? olyasmi, amitől azért nem szarok be( bocsánat)annyira. pl.: Vérbe öltözött Anna...és ha neki nincsenek ilyen "nem annyira ijesztő" könyvei, mondanátok hasonlóakat a Vérbe öltözött Annához?
2013. febr. 18. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tortúra, Borzalmak városa, Tóparti kísértetek, Christin. Ezektől nem xarsz be, de a többitől se. Nagyon jó könyvek. A rémkoppantók is, de ott sok a rizsa.
2013. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az idegrendszeredtol fugg en 11 evesen mar minden fajtat olvastam csak az allattemetovel vartam mert az huhh... kicsit durva

amugy a ragyogassal kezdtem de ha annyira nem akarsz felni akk a tortùra lesz a nekedvalo

2013. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak krimijei is, pl. a Dolores, meg a Cujo-tól se "sz@rik" be az ember, de mégis nagyon jó, meg izgalmas. Nekem még tetszett a Tom Gordon segíts, na attól végképp nem fogsz félni, illetve az új könyve a Bura alatt is nagyon nagyon tetszett, bár abban volt minden ami neked nem ajánlott, de hát te amúgy se Hello kittyt készülsz olvasni :)
2013. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tortúra

Christine

Sivatagi rémálom


De ezek a könyvek is nagyon jók,talán még jobban valók egy tizenéves lánynak!


Libabőr sorozat könyvei,Darren Shann könyvek

2013. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én a helyedben a Cujo-t vagy a Carrie-t olvasnám először, majd ha ezek tetszenek, akkor Ragyogás, Állattemető, bár az azért durva..., A két Rose. Tortúra, A remény rabjai, Halálsoron.


én most fejeztem be a 11/22/63-mat és nekem nagyon tetszett, de én már majd 10 éve olvasok Kinget tehát megszoktam a stílusát:)a kedvenc íróm. de ezt (a legutóbb említett könyvet nem ajánlanám amíg minimum 10-15 Kinget el nem olvastál.


26/N

2013. febr. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Darren Shan- Démonmester...semmiképp szörnyen unalmas. 1 részt olvastam belőle. Elég is volt.:D

Büszkeség és balítélet. Na az jó.

2013. febr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A remény rabjai! nagyon jó! annyi van, hogy ezt csak egy novelláskötetben lehet kapni (ez a novelláskötet címe, A remény rabjai). A sárkány szeme: ez egy mese tulajdonképpen, de engem nagyon magával ragadott, nem is bírtam letenni a könyvet. :)
2013. máj. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!