Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek miért tér vissza...

Szerintetek miért tér vissza a Szent Johanna Gimi 8. részébe Viki és Arnold?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkoztam még az is megfordult a fejemben hogy lehet járni fogna de ez kicsit furi lenne.
2013. febr. 19. 12:56
1 2
 1/14 pink22 válasza:
Szerintem biztos nem fognak járni:-) Amúgy honnan veszed hogy visszatérnek, vagy hol hallottad ezt? :-)
2013. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az eggyik barátomtol meg talán ki is irták valahova
2013. febr. 19. 15:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Leiner Laura írta ki a hivatalos oldalára, hogy Viki és Arnold is feltűnik, de azt még nem lehet tudni, hogy miért, vagy hogyan
2013. febr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, Viki csak említve lesz, eszélnek róla, nem pedig vissza fog jönni.

Arnoldra és Vikire gondoltál, hogy összejöjjenek? Vikinek soha nem tetszene egy mindentudó észlény, Arnoldnak meg... Viki? Na nehogy már. Olyan szinten megveti a Vikihez hasonló embereket...

Arnoldnak még ok szerepe lesz a 8.részben, ha jól emlékszem a találkozón Laura azt mondta, hogy még a zárójelenetben vagy hol is ott lesz.

2013. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Arnoldnak meg van barátnője is. Elvileg. Bár szerintem csak kitalálta ;)
2013. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez kiszámítható :D Arnold megtudja, hogy Reninek lehetősége van Párizsban - ösztöndíjjal(!) - tanulni, és erre fogja majd rábeszélni. Viki meg passz. Alig egy hónap és úgy is megtudod. ;)
2013. febr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Please, this is getting awkward!
2013. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Leiner Laura mondta, hogy visszatérnek. Szerintem Viki bosszút áll Renin és Cortezen. Arnold pedig megint próbálja rávenni Renit, hogy szálljon le Cortezről. Vagy pedig jön az újdonsült barátnőjével megmutatni, hogy Reni szívott, közben meg nem... Valami ilyesmi az elképzelésem:D
2013. febr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hátt...az bizti, hogy vmi bonyodalom lesz. Lehet hogy Arnold és Viki járni fognak. Viki "edinásan" nyomulni fog Cortezre..Cortez talánközli Vikivel, hogy szálljon le róla...vagy talán elmondja Cortez Reninek,hogy Vikivel csak féltékennyé akarta tenni.. Laurától minden kitelik... De bizti,hogy meg fogunk lepődni, és lesz vmi balhé :)
2013. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Bianka<33 ***** válasza:
Én olyasmire gondolok hogy Arnold megtudja Reni szülein át (vagy esetleg Vikin) az ösztöndíjas dolgot és megpróbálja rábeszélni hogy jöjjön hozzá Párizsba. Meg azt is el tudom képzelni hogy Arnold és Viki "összefognak" Reni és Cortez kapcsolata ellen. Merthogy Arnoldnak elvileg barátnője van de szerintem csak kitalálta még mindig szereti Renit és emiatt hátha dobta volna Cortezt.
2013. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!