Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan könyvet mondani,...

Tudtok olyan könyvet mondani, ami izgalmas, lehetőleg ne igazi emberek játsszák, hanem pl. rajzfilmből, egy 11 évesnek jó lenne és nem gyerekes hanem inkább nagylányos meg kb.1500 ft alatt legyen az ára?

Figyelt kérdés
Ismerem a Szellempark - A titkos ajtót. Azon kívül valami?

2013. febr. 22. 14:34
 1/6 A kérdező kommentje:
( tini lányoknak való könyvre gondoltam )
2013. febr. 22. 14:58
 2/6 anonim ***** válasza:
hát attól, függ, hogy mennyire érett az a 11 éves, szóval egy oylan könyvet is értene ami pl. 14 éves korosztálynak íródott-e. Mert ha igen, akkor tudnám ajánlani a Szent Johanna Gimit, és akár szétnézhettek a vörös pöttyös könyvek között is. és ha olcsón akarsz hozzájutni könyvekhez, akkor én könyvtárat ajánlanék, mert ugy az ingyenes, és rengeteg könyv van ;)
2013. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is a könyvtárra hajlok inkább..

De hogy értve, hogy 11 évesnek, de nagylányos? Mert én 11 évesen vámpíros, beles, stb.. könyveket is olvastam, de hát az én vagyok :) Hát.. ha ijesztőt szeretne és bírja is, akkor arra engedélyt kérek, mert nem szeretnék úgy ajánlani, hogy fél az ilyenektől.. De pl van egy csomó könyv, ami szerintem korhatártól független. Ahogy előttem is mondták, az SzJG, Thomas Brezina könyvek, Jacqueline Wilsontól szintén minden. Aztán ott vannak a Meg Cabot könyvek, amit szintén 11 évesen olvastam, ha nem korábban. Tehát konkrétabban ha megmondanád, hogy milyen könyveket mondhatok, akkor írok 139 darabos listát is. :)

2013. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. úgy gondoltam hogy 11 évesnek, de nagylányosat, hogy nekem az izgalmas félelmetes könyvek tetszenek a legjobban. majd keresgetek a könyvtárban de ha tudtok még írjatok könyvcímeket :)
2013. febr. 26. 20:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha bírod az ijesztő könyveket, akkor ajánlom még Darren Shan Vámpírvilágát, valamint a kojaszant. Lehet, hogy már írtam, nem néztem vissza a kommenteket. Második voltam. :)
2013. febr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszii
2013. febr. 28. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!